ycipk-2cys53

Marzena Podgórska odchodzi z Telewizji Polskiej

Marzena Podgórska, kierownik redakcji widowisk artystycznych Dwójki, zdecydowała się pożegnać z TVP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marzena Podgórska odchodzi z Telewizji Polskiej
(PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
ycipk-2cys53

W połowie listopada ub.r. Telewizja Polska rozpoczęła program dobrowolnych odejść swoich pracowników. Taką propozycję otrzymały wszystkie osoby pracujące w TVP na etatach (czyli ponad 2800 zatrudnionych). W ramach rekompensaty odchodzący dostali odprawę w wysokości dziewięciomiesięcznego wynagrodzenia. Jedną z osób, która postanowiła skorzystać z tego prawa, jest Marzena Podgórska. Redakcja, którą kierowała w TVP2, zajmowała się m.in. wydarzeniami artystycznymi, koncertami, spektaklami oraz publicystyką kulturalną.

- Chciałem, żeby pani Marzena Podgórska została w Dwójce, ale stwierdziła, że chce się teraz sprawdzić w innej pracy - skomentował sytuację Marcin Wolski, dyrektor TVP2.

Wciąż nie wiadomo, kto zajmie jej miejsce w TVP2. Sama Podgórska również nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie swojej dalszej kariery, ale w rozmowie z press.pl przyznała, że nie narzeka na brak ofert i propozycji. Warto dodać, że z Telewizją Polską postanowiły rozstać się również kierownik i zastępca kierownika redakcji form dokumentalnych TVP1 - Barbara Pawłowska oraz Zuzanna Łapicka-Olbrychska, która od stycznia 2016 roku pracowała jako sekretarz w redakcji rozrywki i oprawy. Obie panie były związane z Telewizją Polską przez wiele lat.

ycipk-2cys53

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Zobacz także: Robert Górski o nowym miniserialu "Ucho prezesa"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cys53