Trwa ładowanie...

Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. Ewa Bugała nową szefową "Wiadomości"?

Kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej przejęło wydawanie głównego wydania "Wiadomości". Plotkuje się jednak, że to tylko chwilowa zmiana. Rolę szefowej informacyjnego programu TVP ma przejąć Ewa Bugała.

Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. Ewa Bugała nową szefową "Wiadomości"?Źródło: Youtube.com
d14qso1
d14qso1

Coraz częściej "Wiadomościom" pokazywanym w TVP1 zarzuca się brak obiektywizmu oraz manipulowanie widzem. Kilkukrotnie zapowiadano również bojkot tego serwisu za treści, które wielu osobom wydają się być mocnym naginaniem rzeczywistości i jednocześnie zachwalaniem poczynań partii rządzącej. Czy miarka się przebrała i to właśnie dlatego, Marzena Paczuska, szefowa programu, udała się na przymusowy dwutygodniowy urlop? Jak podają wirtualnemedia.pl, nadzór nad redakcją "Wiadomości" przejęło teraz kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

- Celem tego jest sprawdzenie, jak TAI poradzi sobie z "Wiadomościami" oraz czy będzie opór przed ewentualnym odwołaniem Paczuskiej po jej powrocie z urlopu - podaje serwis.

Na tę informację błyskawicznie zareagowali internauci, którzy zaczęli żartować, że "Wiadomości" wreszcie staną się obiektywne i "zabraknie w nich propagandy".

Co ciekawe, w roli następcy szefowej "Wiadomości" typuje się Ewę Bugałę. Jej program "Nie da się ukryć" w TVP Info okazał się hitem oglądalności. Średnio w czasie jego emisji stacja uzyskuje 3,64 proc. udziału w rynku - więcej od TVN24 i Polsat News. W grupie komercyjnej przegrywa jedynie z TVN24. Program przyciąga przed ekrany ok. 494 tys. widzów. To byłaby dobra zmiana?

Zobacz także: Ewa Bugała odchodzi z "Wiadomości". Wiadomo, gdzie będzie pracować

d14qso1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14qso1