Trwa ładowanie...
ycipk-294tat

Ewa Bugała odniosła sukces. Jej nowy program hitem oglądalności

Transfer dziennikarki do TVP Info okazał się strzałem w dziesiątkę. Nowy program Ewy Bugały bez trudu pokonał TVN24 i Polsat News.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Bugała
Ewa Bugała (Youtube.com)
ycipk-294tat

W połowie maja br. Ewa Bugała rozstała się z redakcją "Wiadomości", z którą była związana od września 2012 roku. Po kilku dniach potwierdziły się spekulacje na temat transferu dziennikarki do TVP Info. Bugała została tam gospodynią programu "Nie da się ukryć". Każdy 25-minutowy odcinek ma inny motyw przewodni i jest zbiorem najważniejszych materiałów reporterów TVP z ostatnich dni. Program emitowany jest od poniedziałku do niedzieli o godz. 21:10.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Nielsen Audience Measurement, "Nie da się ukryć" okazał się hitem TVP Info. Średnio w czasie jego emisji stacja uzyskuje 3,64 proc. udziału w rynku - więcej od TVN24 i Polsat News. W grupie komercyjnej przegrywa jedynie z TVN24. Program pzyciąga przed ekrany ok. 494 tys. widzów.

Przypomnijmy, że wcześniej Ewa Bugała współpracowała ze stacją TVN oraz TVN24. Jej ulubioną tematyką jest polityka zagraniczna i zagadnienia społeczne. Z wykształcenia jest socjologiem. O dzienikarce było głośno w listopadzie 2016 roku, kiedy to Joanna Scheuring-Wielgus zarzuciła jej manipulację. Posłanka Nowoczesnej złożyła też propozycję nagrania wywiadu jednak dziennikarka szybko uciekła, odsyłając Scheuring-Wielgus do rzecznika prasowego. Tego samego dnia w TVP wyemitowano 3-minutowy materiał Bugały o rozmowie z Scheuring-Wielgus przedstawiając to jako atak na dziennikarkę Telewizji Polskiej.

ycipk-294tat

Zobacz także: Ewa Bugała odchodzi z "Wiadomości". Wiadomo, gdzie będzie pracować

ycipk-294tat

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ycipk-294tat
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-294tat

ycipk-294tat
ycipk-294tat