ycipk-1fynrr

Ewa Bugała odeszła z "Wiadomości". Teraz poprowadzi własny program

Już wiemy, czym dokładnie będzie zajmować się kontrowersyjna reporterka "Wiadomości".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Bugała w trakcie relacji dla TVP
Ewa Bugała w trakcie relacji dla TVP (WP.PL, Fot: Karolina Rogaska)
ycipk-1fynrr

W połowie maja br. Ewa Bugała rozstała się z redakcją "Wiadomości", z którą była związana od września 2012 roku. Po kilku dniach potwierdziły się spekulacje na temat transferu dziennikarki do TVP Info.

- Jest odpowiedzialna za przygotowanie nowego programu, który pojawi się na antenie już w czerwcu. Będzie też jego prowadzącą. Poza tym będzie pełniła funkcję wydawcy dnia w TVP Info - poinformowali wówczas w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl pracownicy centrum prasowego Telewizji Polskiej.

Teraz już wiemy, że Bugała została gospodynią programu "Nie da się ukryć" w TVP Info, który będzie zbiorem najciekawszych i najważniejszych materiałów reporterów TVP z ostatnich dni. Każdy 25-minutowy odcinek będzie miał inny motyw przewodni. Emisję zaplanowano od poniedziałku do niedzieli o godz. 21:10. "Nie da się ukryć" pojawi się w miejsce "Info wieczoru".

ycipk-1fynrr

Przypomnijmy, że wcześniej Bugała współpracowała ze stacją TVN oraz TVN24. Jej ulubioną tematyką jest polityka zagraniczna i zagadnienia społeczne. Z wykształcenia jest socjologiem.

Zobacz także: Ewa Bugała odchodzi z "Wiadomości". Wiadomo, gdzie będzie pracować

ycipk-1fynrr

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fynrr

ycipk-1fynrr
ycipk-1fynrr