Trwa ładowanie...
d4bi5hh

Martyna z show TVN wrzuciła nowe zdjęcie. Fani od razu zwrócili uwagę na jedną rzecz

Martyna wzięła udział w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od tej pory ma sporo fanów na Instagramie, którzy pod ostatnim zdjęciem zasypali ją pytaniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna i Przemek nie znaleźli miłości w programie TVN
Martyna i Przemek nie znaleźli miłości w programie TVN (Facebook.com, Fot: Facebook)
d4bi5hh

Programowi specjaliści "połączyli" Martynę z Przemkiem. Od samego początku coś między nimi było nie tak. Nie mogli znaleźć wspólnego języka, więc podróż poślubna odbyła się w milczeniu. Nikt nie dawał im szans i krótki "związek" okazał się wielkim nieporozumieniem.

ZOBACZ TAKŻE: Montażyści "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się ocknąć?

Po zakończeniu emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na instagramowym profilu pojawiło się sporo zdjęć z uczestnikami poprzednich edycji. Stąd internauci zaczęli podejrzewać, że Martyna spotyka się z Marcinem (wziął udział w drugiej edycji). Martyna jednak informacji nie potwierdziła.

d4bi5hh

Fani bacznie przyglądają się aktywności uczestniczki show TVN. Tym razem Martyna opublikowała fotkę, na której pozuje w łóżku. "Jak tam wasza niedziela? Uwielbiam poranki, gdzie nie trzeba się spieszyć, można sobie na spokojnie wypić kawę w łóżku" - napisała.

"2 ładowarki widzę", "Ciekawe tylko, kto robił to zdjęcie", "Bardzo intrygujące zdjęcie. Dwie ładowarki do telefonu, i kto robił zdjęcie?" - pytali internauci, chcąc dowiedzieć się, czy Martyna jest w związku. Pytania jednak pozostały bez odpowiedzi. W związku z tym ciekawość internautów nie została zaspokojona.

d4bi5hh

Podziel się opinią

Share

d4bi5hh

d4bi5hh