Co z jej pozycją w TVN? Martyna Wojciechowska mówi o tym otwarcie

Martyna Wojciechowska wróci jeszcze do telewizji? Podróżniczka daje na to nadzieję
Martyna Wojciechowska wróci jeszcze do telewizji? Podróżniczka daje na to nadzieję
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

30.09.2022 08:50, aktual.: 30.09.2022 10:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Informacja o braku nowego sezonu "Kobiety na krańcu świata" w jesiennej ramówce TVN zasmuciła fanów Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka zdecydowała się na przerwę od telewizji, by skupić się na swoich bliskich. Niedawno, w rozmowie z jednym z portali, zdradziła, czy wróci jeszcze na antenę.

Pod koniec sierpnia, na chwilę przed prezentacją jesiennej ramówki stacji TVN, Martyna Wojciechowska poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że widzowie nie zobaczą kolejnej odsłony jej podróżniczego programu. Jak wyjaśniła, z powodów osobistych, po raz pierwszy w swojej 25-letniej karierze zdecydowała się na przerwę w nagraniach "Kobiety na krańcu świata". Jednocześnie jednak dała fanom nadzieję, że w przyszłości wróci do telewizji.

"Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie. [...] Nie zatrzymuję się. Ja się dopiero rozkręcam! Do zobaczenia na krańcach świata" - napisała wówczas Wojciechowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz, przy okazji rozmowy z Plejadą, podróżniczka wypowiedziała się na temat powrotu do telewizji.

- Nie czuję, że muszę gdzieś wracać, bo ciągle nie odeszłam - stwierdziła. - Czuję się częścią stacji TVN, "Kobieta na krańcu świata" jest ważną częścią mojego życia. Mam mnóstwo pomysłów na kolejne odcinki i kolejne bohaterki [...] - powiedziała.

I choć są pomysły na kolejne serie i plany powrotu, Martyna Wojciechowska nie zdradziła, kiedy może to nastąpić.

- [...] dla mnie to jest temat cały czas otwarty, ważny temat, na pewno jeszcze historię niejednej kobiety z krańca świata widzowie będą mieli okazję zobaczyć - zapewniła podróżniczka. Wyraźnie dała też do zrozumienia, że mimo zmiany na stanowisku dyrektora programowego TVN, nie martwi się o swoją pozycję w stacji. Ta, jak stwierdziła, jest "niezachwiana".

- Mam tam przede wszystkim wiele życzliwych osób i wielu przyjaciół, którzy rozumieją, że program "Kobieta na krańcu świata" to nie jest tylko program. To jest misja, to jest coś więcej. Wiem, że widzowie czekają na ten program - oznajmiła Wojciechowska, obiecując, że kiedy tylko zdecyduje się na powrót do telewizji, poinformuje o tym fanów.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad "Pierścieniami Władzy""Rodem Smoka", wspominamy seriale z lat 90. oraz śpiewamy hymn ku czci królowej. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także