Martyna Wojciechowska realizuje kolejne marzenie. Związane jest z miejscem zamieszkania

Martyna Wojciechowska wyprowadza się z Warszawy?
Martyna Wojciechowska wyprowadza się z Warszawy?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. FBO

27.09.2022 21:41, aktual.: 28.09.2022 07:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czyżby Martyna Wojciechowska zamierzała wyprowadzić się z Warszawy? Jak donosi jeden z tygodników, podróżniczka postanowiła w końcu spełnić swoje marzenie i przeprowadzić się do nowego domu. Ważną osobą, która ma wpływ na to, jak będzie wyglądać nowe lokum, ma mieć również jej córka.

Ostatni rok nie był łatwy dla Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka musiała zmierzyć się z nieoczekiwanym końcem jej małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim, które trwało zaledwie trzy miesiące. "Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi" - napisała Wojciechowska, gdy portale internetowe zaczęły donosić, że para już nie jest razem.

Okazuje się, że teraz Martyna ma mnóstwo planów na najbliższą przyszłość. Już lada moment trzecie urodziny będzie mieć jej fundacja UNAWEZA, a podróżniczka zamierza świętować je w wyjątkowy sposób. Jak donosi "Twoje Imperium", gwiazda TVN planuje również wyprowadzić się z Warszawy. Ponoć na szczegóły tej dużej życiowej zmiany ma również jej córka Marysia. - Martynie zależy na tym, aby nie tylko ona czuła się tam dobrze, ale też Marysia, dlatego ma to być ich wspólny projekt - powiedziała magazynowi osoba z otoczenia Wojciechowskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ponoć gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" już bardzo dobrze wie, co weźmie ze sobą do nowego lokum. Jak twierdzi "Twoje Imperium", będą to jej książki oraz stuletnie drzwi z drewna teku, z mosiężnymi okuciami. - Najpierw prowadziły do hinduskiego domu, potem do warszawskiego klubu Herezja. Przekonałam właściciela, by mi je sprzedał - opowiadała swego czasu w wywiadach dziennikarka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także