Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu będzie żoną! Pokazała zdjęcie

Marta w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wyszła za Patryka. Skończyło się rozwodem
Marta w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wyszła za Patryka. Skończyło się rozwodem
Źródło zdjęć: © TVN

22.01.2024 16:17, aktual.: 22.01.2024 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czarne chmury już nie wiszą nad Martą, uczestniczką ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po przykrych doświadczeniach z telewizyjnym mężem znów świeci dla niej słońce.

Marta to uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która w ósmym sezonie programu za radą ekspertów poznała Patryka. Początkowo wydawało się, że są całkiem nieźle dobrani. Obdarowywali się czułościami, widać było ciepło, z jakim na siebie patrzą, snuli wspólne plany. Zdawało się, że eksperyment zakończą jako para i że to dopiero początek ich wspólnej drogi. Tymczasem już w ostatnim odcinku nie wystąpili razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta wyznała, że Patryk pewnego dnia po prostu nie przyjechał do niej, zerwał znajomość. On z kolei przedstawił wersję według której, to on miał poświęcić wszystko dla tego małżeństwa, a na to nie chciał przystać. Podczas nagrania już mówił o nowej kobiecie, która jest w jego życiu.

To wtedy wykazał się brakiem klasy i wyśmiał swoją telewizyjną żonę i jej upodobanie do aktywności na Instagramie. Widzowie podchwycili ten trop i zarzucili jej, że poszła do programu tylko po popularność. Ona zniechęcona hejtem, jaki się na nią wylał, na długo zniknęła z social mediów. Okazuje się, że nie próżnowała!

Jakiś czas temu pisaliśmy, że prawdopodobnie się zaręczyła. Nie zdradziła wtedy wiele: pokazała jedynie pierścionek zaręczynowy. Teraz można powiedzieć, że rozwiała wszelkie wątpliwości: pokazała zdjęcie notatek - spisu dokumentów, jakie należy złożyć w parafii, by otrzymać ślub kościelny.

Nie wiadomo nic o mężczyźnie, któremu udało się rozkochać w sobie Martę, nieznana jest także data ślubu. Jeśli dawna uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraca małymi kroczkami na Instagram, możliwe, że podzieli się zdjęciami z tego pięknego dnia.

Instagram Marty
Instagram Marty© Licencjodawca

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad serialem "Forst" z Borysem Szycem, omawiamy ostatni film Nicolasa Cage'a, a także pochylamy się nad "The Curse" czyli najbardziej niezręczną produkcją ostatnich lat. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także