Trwa ładowanie...

Marta Manowska pokazała zdjęcia ze ślubu Kasi i Piotra. "Tak wygląda radość!"

Marta Manowska nie kryje, że ma powody do radości. Kolejna para z programu "Rolnik szuka żony" stanęła na ślubnym kobiercu. Prowadząca pochwaliła się zdjęciami z hucznego wesela.

Marta Manowska pokazała zdjęcia ze ślubu Kasi i Piotra. "Tak wygląda radość!"Źródło: ONS.pl
d25if1x
d25if1x

Zapewne nie będzie przesady w stwierdzeniu, że Marta Manowska jest dla uczestników "Rolnik szuka żony" prawdziwie dobrym duchem. Cierpliwie wysłuchuje ich życiowych historii, w rozmowach zawsze wykazuje się dużą empatią, a przede wszystkim gorąco kibicuje im w poszukiwaniach miłości. I chyba nie ma dla niej większych powodów do dumy, gdy rzeczywiście udaje się rolników wyswatać.

Nie jest tajemnicą, że między prowadzącą, a uczestnikami programu wytworzyła się nić sympatii. Rolnicy dzielą się z nią ważnymi dla nich wydarzeniami, a ci, którzy decydują się stanąć na ślubnym kobiercu, zapraszają ją na wesela. Manowska nie kryje w wywiadach, że możliwość uczestnictwa w tych wyjątkowych momentach zawsze napawa ją radością.

Zobacz wideo: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Tak było niewątpliwie i tym razem, gdy ślub postanowiła wziąć kolejna "rolnikowa" para. Kasia i Piotr z czwartej edycji pobrali się na początku sierpnia. Na hucznym weselu nie zabrakło znajomych z programu, w dodatku ze wszystkich serii. Pierwsze zdjęcia pojawiły się na profilach rolników. Teraz, z nieskrywanym entuzjazmem, zdjęcia pokazała właśnie Marta Manowska.

Dowcipnie podkreśliła, że takie, które nadawały się do publikacji. Nie brakuje ujęć spod kościoła i parkietu, a na wszystkich widnieją uśmiechnięci uczestnicy "Rolnika" w wirze zabawy. - Tak wygląda radość, szczęście i duma! – pisze prezenterka.

Manowska w jednym z postów zawarła też niespodziankę dla widzów. – Relację ze ślubu Kasi i Piotra będziemy mogli zobaczyć już w 1. odcinku "Rolnik szuka żony" 8 września – wyjawiła.

Jesteście ciekawi, co się działo na weselu i jak się bawiła rodzina "Rolnika"? Będziecie oglądać nowy sezon?

d25if1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25if1x