Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Grzegorz na weselu z nową partnerką

Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Nie mogło zabraknąć w tym jakże ważnym dniu innych uczestników programu. Był także Grzegorz z nową partnerką. I nie jest to Dorota.

Share
"Rolnik szuka żony": Grzegorz na weselu z nową partnerką
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d37lf6r

Grzegorz wziął udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Na samym początku na farmera wylało się wiadro hejtu. Wszystko przez to, że oceniał swoje kandydatki tylko i wyłącznie pod względem wyglądu. Powierzchowność i próżność rolnika tak rozsierdziła internautów, że dali wówczas upust swoim emocjom w mediach społecznościowych. Po kilku odcinkach jednak odbudował swój wizerunek i wyrósł na faworyta.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Grzegorz nie mógł się do końca zdecydować na jedną kandydatkę. Ostatecznie padło na Dorotę. Malutka góralka o blond włosach rozkochała w sobie farmera. Uczucie jednak nie przetrwało. Rozstali się.

d37lf6r

- Ona jest bardzo młoda. Lekka, uśmiechnięta, spontaniczna i w takiej Grzegorz się zakochał - tłumaczyła Manowska w wywiadzie dla "Party".

- Może ona jeszcze nie chce aż tak spoważnieć, być matką - komentowała Marta Manowska. A niewątpliwie Grzegorz od samego początku mówił o poważnych planach.

Tym razem Grzegorz jednak pojawił się z inną tajemniczą partnerką. Obok Grzegorza na weselu siedziała brunetka. Zdaje się, że Grzegorz nie załamał się i wciąż szuka tej jedynej, z którą będzie mógł założyć rodzinę.

d37lf6r

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37lf6r
d37lf6r