Trwa ładowanie...
d3q471g

Marta Manowska bez obrączki w pierwszym odcinku "Rolnika". Niedawno plotkowano o jej ślubie

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" Marta Manowska została gwiazdą. Dziennikarka cieszy się taką samą popularnością jak uczestnicy. Jakiś czas temu fani dostrzegli na jej dłoni obrączkę. Szybko zaczęto plotkować o ślubie Manowskiej. Pierwszy odcinek nowego sezonu zdaje się temu zaprzeczać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marta Manowska zmyliła widzów
Marta Manowska zmyliła widzów (Facebook.com)
d3q471g

W kwietniu 2018 r. TVP wyemitowała wielkanocne wydanie specjalne "Rolnika", w którym zaprezentowanych zostało 10 kandydatów do kolejnej edycji programu. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć Marty Manowskiej, która niezmiennie jest gospodynią show. Uwagę fanów zwróciła obrączka na palcu dziennikarki. Na oficjalnym facebookowym profilu programu szybko zaczęły pojawiać się gratulacje.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Media szybko podłapały trop i zaczęto sugerować, że Manowska wzięła ślub z dala od blasku fleszy. Główna zainteresowana komentowała doniesienia dość dwuznacznie.

d3q471g

"Nie będę zaprzeczać, ale nie chcę nic na ten temat mówić" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Jednak w pierwszym odcinku nowego sezonu Manowska pojawiła się już bez obrączki. Trudno jednoznacznie powiedzieć, czy to oznacza, że nie jest mężatką. Być może celowo zdjęła ją przed zdjęciami, by nie potęgować plotek.

Jak myślicie, jaka jest prawda?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3q471g

Podziel się opinią

Share
d3q471g
d3q471g