Marta Bryła w spocie Rafała Trzaskowskiego. Wcześniej grała w "Koronie królów" TVP

Marta Bryła
Marta Bryła
Źródło zdjęć: © ONS

24.06.2020 13:12, aktual.: 01.03.2022 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Bryła zyskała popularność dzięki serialowi TVP "Korona królów". Wiele razy była krytykowana za współpracę ze stacją. Teraz sama uderza prezydenta Andrzeja Dudę, występując w nowym spocie Rafała Trzaskowskiego.

Marta Bryła występuje w serialu TVP "Korona królów". Aktorka była jednak wiele razy krytykowana i hejtowana za współpracę z Telewizją Polską. Padały określenia "córka Kurskiego".

- Hejt i negatywne komentarze kiedyś rzeczywiście mnie dotykały, szczególnie na początku mojej zawodowej drogi. Nie mam złotego środka, zdaję sobie sprawę, że krytyka jest wpisana w mój zawód, natomiast gdy przekraczane są granice, to powinno się reagować. I tak też staram się robić - mówiła w rozmowie z "Plejadą".

Teraz wystąpiła w najnowszym spocie Rafała Trzaskowskiego, w którym specjalna komisja rozlicza Andrzeja Dudę z jego niespełnionych obietnic.

- Najpierw informację o roli dostał Kuba i z chęcią ją zaakceptował. Jeszcze tego samego dnia potwierdzono również mój udział w spocie. To już czwarty projekt, w którym wspólnie udało nam się zagrać. Bardzo nam z tego powodu miło. Jak widać, jesteśmy zatem zgraną parą nie tylko prywatnie - powiedziała.

- Byłam już stygmatyzowana wielokrotnie po swoich rolach. Ale takie sytuacje pokazują właśnie, że hejt szerzy się w bardzo szybkim tempie i na dużą skalę - przyznała.

Wybory prezydenckie już w niedzielę 28 czerwca. Potencjalna druga tura dwa tygodnie później, 12 lipca.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także