Trwa ładowanie...

Marta Bryła w spocie Rafała Trzaskowskiego. Wcześniej grała w "Koronie królów" TVP

Marta Bryła zyskała popularność dzięki serialowi TVP "Korona królów". Wiele razy była krytykowana za współpracę ze stacją. Teraz sama uderza prezydenta Andrzeja Dudę, występując w nowym spocie Rafała Trzaskowskiego.

Share
Marta Bryła
Marta BryłaŹródło: ONS
d41xrxy

Marta Bryła występuje w serialu TVP "Korona królów". Aktorka była jednak wiele razy krytykowana i hejtowana za współpracę z Telewizją Polską. Padały określenia "córka Kurskiego".

- Hejt i negatywne komentarze kiedyś rzeczywiście mnie dotykały, szczególnie na początku mojej zawodowej drogi. Nie mam złotego środka, zdaję sobie sprawę, że krytyka jest wpisana w mój zawód, natomiast gdy przekraczane są granice, to powinno się reagować. I tak też staram się robić - mówiła w rozmowie z "Plejadą".

d41xrxy

Teraz wystąpiła w najnowszym spocie Rafała Trzaskowskiego, w którym specjalna komisja rozlicza Andrzeja Dudę z jego niespełnionych obietnic.

- Najpierw informację o roli dostał Kuba i z chęcią ją zaakceptował. Jeszcze tego samego dnia potwierdzono również mój udział w spocie. To już czwarty projekt, w którym wspólnie udało nam się zagrać. Bardzo nam z tego powodu miło. Jak widać, jesteśmy zatem zgraną parą nie tylko prywatnie - powiedziała.

- Byłam już stygmatyzowana wielokrotnie po swoich rolach. Ale takie sytuacje pokazują właśnie, że hejt szerzy się w bardzo szybkim tempie i na dużą skalę - przyznała.

Wybory prezydenckie już w niedzielę 28 czerwca. Potencjalna druga tura dwa tygodnie później, 12 lipca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d41xrxy

Podziel się opinią

Share
d41xrxy
d41xrxy