Trwa ładowanie...

Marlena z "Rolnik szuka żony" podpadła. Powstała grupa na Facebooku w jej obronie

Jedna z najmłodszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" od początku przykuwa uwagę. Młodziutka dziewczyna jest wyjątkowo ładna i wpadła w oko rolnikowi Sewerynowi. Niestety, internet jest pełen ludzi wykorzystujących anonimowość do siania hejtu.

Marlena z "Rolnik szuka żony" podpadła. Powstała grupa na Facebooku w jej obronieŹródło: Facebook.com
d10sjad
d10sjad

Marlena ma zaledwie 22 lata, ale już sporo kłopotów na głowie. Pochodzi z wielodzietnej rodziny, jej mama jest ciężko chora. Dziewczyna pracuje jako florystka i marzy o mężu i dzieciach. W programie wyznała, że chce, by mama zobaczyła ją w białej sukni, poznała jej dzieci. Marlena jest jeszcze bardzo młoda, więc słowa o zamążpójściu i gromadce pociech trudno brać na poważnie. Ale Seweryn, rolnik który wybrał ją na jedną ze swoich kandydatek, jest bardzo zauroczony.

Od razu dało się zauważyć, że wpadła mu w oko. Oczywiście uczestnik póki co ocenił tylko jej wygląd, ale miejmy nadzieję, że zamierza ją także poznać. To właśnie jego kandydatki nie przypadły sobie do gustu i w jego domu panuje atmosfera jak w "Love Island", gdzie młodziutkie dziewczyny spiskują, obrażają się i obgadują za plecami.

Może dlatego wokół tych dziewczyn jest tyle negatywnych emocji w sieci? Pod zdjęciami na facebookowym profilu programu "Rolnik szuka żony" trwają gorące dyskusje, wiele osób niestety nie potrafi się zachować i wypowiadać na poziomie. To musi ranić dziewczyny, których to dotyczy. Teraz okazało się, że powstała facebookowa grupa wsparcia dla Marleny. Dziewczyna udostępniła ją u siebie na Facebooku pisząc:

"Nie wiem kto założył ta stronę, ale bardzo dziękuję osobie, bądź grupie która to założyła. By bronić mojego dobrego imienia w tym okropnym i kłamliwym hejcie. Ślicznie dziękuję."

d10sjad

Co o tym myślicie?

d10sjad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10sjad