Trwa ładowanie...

Mark z "Love is blind" zdradzał na potęgę. Jego dziewczyna dowiedziała się o tym przypadkiem

Jessica Batten, uczestniczka "Love is blind", była antybohaterką w internecie. Po jej występie w show Netfliksa powstało o niej tyle memów, że trudno byłoby je policzyć. I gdy wszystkim było żal Marka, jej wybranka, on za plecami całej produkcji zdradzał Jessikę.

Mark z "Love is blind" zdradzał na potęgę. Jego dziewczyna dowiedziała się o tym przypadkiemŹródło: Materiały prasowe
dtmd6c1
dtmd6c1

"Love is blind" było swego czasu hitem na Netfliksie. Show jest eksperymentem, podczas którego pary poznają się, ale nie mogą się zobaczyć. Dążą do tego, by wybrać dla siebie żonę/męża. Dopiero po oświadczynach mogli się zobaczyć i zamieszkać ze sobą, by ostatecznie wziąć ślub przed kamerami. Jessica i Mark byli jedną z par, które połączyły się "w ciemno".

Zobacz: "W głębi lasu". Harlan Coben o pracy z Polakami

O Jessice pisano wyjątkowo dużo. Amerykanka kombinowała, żeby rozbić związek faceta, który ostatecznie zdecydował się oświadczyć innej uczestniczce (Amber; dalej są małżeństwem). Jessica kombinowała tak, że ostatecznie nie powiedziała sakramentalnego "tak" przed zaaranżowanym przez Netfliksa ołtarzem.

Zostawiła Marka, ich drogi się rozeszły. Okazuje się, że Mark po programie spotykał się z jeszcze inną uczestniczką "Love is blind" - Lauren "LC" Chamblin.

dtmd6c1

I tu sprawy przybierają ciekawy obrót. Lauren dowiedziała się, że Mark ją zdradza. A wyszło to na jaw na Reddicie, gdzie dziewczyna opowiedziała, że spotykała się z Markiem, ale on wtedy musiał być chyba z kimś jeszcze. Na ten komentarz zareagowała właśnie Lauren, która przyznała, że to ona jest "tym kimś jeszcze".

Mark udzielił komentarza dla E! News. Stwierdził, że on i Lauren nigdy nie byli w "ekskluzywnym związku". Podobno byli otwarci na innych partnerów. Cóż, Lauren o tym jednak nie wiedziała.

To nie wszystko. Gdy cała sytuacja zaczęła krążyć wiralowo w internecie, pojawiły się opowieści osób, które widziały Marka z innych kobietami, gdy ten był jeszcze uczestnikiem "Love is blind" i nagrywał z całą ekipą odcinki show.

Mark, zdaniem świadków, miał zdradzać Jessikę Batten, która była jego miłością w programie. Nie z jedną, a z wieloma kobietami. Z komentarzy na Instagramie wynika, że Mark poznawał kobiety na siłowni, która mieściła się niedaleko studia nagraniowego, a gdzie produkcja "Love is blind" pozwalała mu trenować.

O niewierności Marka wiedziała i Jessika, ale nie kryje zaskoczenia. W komentarzu pod całą aferą napisała: "Wow, to nowość. Wiedziałam tylko o jednej kobiecie".

dtmd6c1

"Love is blind" żyje własnym życiem jeszcze po wielu tygodniach od zakończenia programu. A to utwierdza wszystkich w przekonaniu, że nowe odcinki z pewnością będą kręcone przez Netfliksa. Kury znoszącej złote jaja się tak szybko nie zabija.

dtmd6c1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtmd6c1