Trwa ładowanie...

Marietta z "Love Island. Wyspa miłości" jest w ciąży? Jedno zdjęcie wywołało burzę

Marietta i Franek stworzyli w "Love Island. Wyspa miłości" niezwykle udaną parę. W czasie finału sukienka uczestniczki ułożyła się tak, że widzowie dopytują o ciążę.
Share
Marietta z "Love Island. Wyspa miłości" jest w ciąży?
Marietta z "Love Island. Wyspa miłości" jest w ciąży?Źródło: Materiały prasowe
d2gjvow

Program "Love Island. Wyspa miłości" wzbudził w widzach sporo emocji. Za nami wielki finał reality-show, którego zwycięzcami zostali Sylwia i Mikołaj. To widzowie zdecydowali o tym, komu należy się wygrana. Niektórzy ubolewają jednak nad tym, że to nie Marietta i Franek są laureatami pierwszej polskiej edycji show.

Po finale zainteresowanie wokół Marietty znacznie wzrosło. Przez większość czasu trwania show dziewczyna trzymała się raczej z boku i czekała na to, co przyniesie jej los. Teraz pojawiły się pierwsze spekulacje na jej temat.

ZOBACZ: "Love Island. Wyspa miłości": Wyspiarzy odwiedza rodzina!

Widzowie zastanawiają się, czy 22-letnia Marietta nie jest przypadkiem w ciąży. W ostatnim odcinku dziewczyna miała problemy z tym, aby dopiąć się w sukience, co od razu zwróciło uwagę widzów. Poza tym kreacja podkreśliła nieco brzuszek.

d2gjvow

"Który to miesiąc Marietko?" - zapytał jeden z widzów.
"Czy Marietta jest w ciąży, czy przytyła, bo ma brzuszek zaokrąglony?" - dopytuje ktoś inny.

Przeczytaj: Karolina Gilon zapytała o urodę uczestniczki "Love Island". W sieci burza

Związek Marietty i Franka zrodził się dość niedawno, więc raczej mało prawdopodobne, żeby uczestniczka show już spodziewała się dziecka. Poza tym przez sześć tygodni mogliśmy obserwować dziewczynę w stroju kąpielowym, który podkreślał jej idealną figurę.

d2gjvow

Podziel się opinią

Share
d2gjvow
d2gjvow