Manuela Michalak 20 lat później. Co teraz robi?

Manuela Michalak chce wrócić do TV 20 lat po "Big Brotherze"
Manuela Michalak chce wrócić do TV 20 lat po "Big Brotherze"
Źródło zdjęć: © AKPA

04.07.2021 07:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Manuela była bardzo pozytywną, zawsze uśmiechniętą uczestniczką "Big Brothera". Natychmiast zyskała wielu fanów i do dziś jest rozpoznawalna. Nic dziwnego, od czasów, gdy miała w telewizji swoje pięć minut, niewiele się zmieniła. Dziś jej kariera nie jest związana z show-biznesem, ale uczestniczka show wyznała, że pragnie wrócić do telewizji.

Gdy jej twarz i nazwisko zyskały rozpoznawalność, miała tylko 27 lat. W "Big Brotherze" zajęła drugie miejsce, a ponieważ była młoda i przebojowa, szybko odnalazła się w show-biznesie. Manuela Michalak po 20 latach od zakończenia pierwszej edycji "Big Brothera" porozmawiała z serwisem dziendobry.tvn.pl. Opowiadała o tym, jak wspomina udział w programie i jakie ma plany na przyszłość.

- Zawsze to powtarzam, że pobyt w Domu Wielkiego Brata był dla mnie ogromną przygodą. W takich kategoriach cały czas to rozpatruję. Już jako dziecko chciałam być na okładce jakiejś gazety. A kiedy byłam w "Big Brotherze" to marzenie się spełniło. Mój tata skrupulatnie kupował wszystkie gazety, na których byłam na pierwszej stronie. Kiedy wróciłam do domu, to czekały na mnie oprawione w ramkach. Wiszą do dziś w moim korytarzu – wyznała Manuela.

Uczestniczka reality show nie ukrywa, że wielka popularność, jaka wiązała się z występem w telewizji, była dla niej wielkim zaskoczeniem. Kiedy nadarzyła się okazja do kolejnych występów, nie wahała się ani chwili.

- Po programie rzuciłam się w wir pracy. Grałam w dwóch filmach Jerzego Gruzy, to był dla mnie ogromny zaszczyt. Później prowadziłam "Maraton Uśmiechu" – przypomniała Manuela, która po kilku latach usłyszała od reżysera programu, że był niechętny, by to ona prowadziła takie show.

- Nie spodziewał się, że ja się tak dobrze czuję przed kamerą. Może nie dowierzał, że sobie poradzę. Teraz znów chciałabym wrócić do telewizji, żeby jeszcze raz poczuć tę adrenalinę i emocje – wyznała 47-latka.

Manuela Michalak w 2001 r.
Manuela Michalak w 2001 r.© AKPA

Choć na razie telewizja się o nią nie upomina, to Manuela nie narzeka na brak zajęć.

- Od kilkunastu lat zajmuję się sprzedażą suplementów diety i do dnia dzisiejszego jest to jedna z moich głównych działalności. Mam też salon fryzjerski w Luboniu – wymienia Michalak, która zaangażowała się też w pracę Fundacji Superbohaterowie działającej m.in. na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej.

- Co więcej, niektórzy mogą się zdziwić, ale od trzech lat pracuję w korporacji i zajmuję się funduszami inwestycyjnymi na przyszłość i ubezpieczeniami – wyznała Manuela Michalak.

Jak myślicie, zobaczymy jeszcze kiedyś roześmianą Manuelę w programie telewizyjnym?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także