Trwa ładowanie...

"Mam talent!". Reakcja mogła być tylko jedna. Tak uczestniczka zaśpiewała utwór Agnieszki Chylińskiej

Jan Kliment opublikował zapowiedź najnowszego odcinka "Mam talent!". Na nagraniu widać, jak uczestniczka śpiewa utwór O.N.A, a Agnieszka Chylińska nie może ukryć wzruszenia. Jej emocjonalna reakcja na występ Izabeli mówi sama za siebie.

Share
Agnieszka Chylińska wzruszyła się podczas występu uczestniczki "Mam talent"
Agnieszka Chylińska wzruszyła się podczas występu uczestniczki "Mam talent" Źródło: Instagram
d3d536u

W sobotę 4 września na antenę TVN wraca "Mam talent!" z odświeżonym składem prowadzących i jurorów. Zaangażowanego w politykę Szymona Hołownię u boku Marcina Prokopa zastąpił Michał Kempa. Natomiast fotel Agustina Egguroli objął Jan Kliment. To właśnie nowy juror "Mam talent" opublikował na swoim profilu na Instagramie występ z nowej edycji show.

Dlaczego właśnie ten? Izabela zdecydowała się wykonać utwór "Kiedy powiem sobie dość" zespołu O.N.A. Porwanie się na piosenkę jurora talent show to zawsze duże ryzyko. Zresztą, gdy Agnieszka Chylińska usłyszała, co zaśpiewa uczestniczka castingu, była zdziwiona i sceptyczna. Jednak wystarczyło, aby Izabela wyśpiewała pierwsze wersety zwrotki, żeby gwiazda zmieniła zdanie.

Chylińska zaczęła nucić kawałek, emocjonalnie pokrzykiwać i szeroko się uśmiechać. Gdy uczestniczka skończyła, jurorka nie mogła się z tym pogodzić i wyskoczyła na scenę, aby wykonać z nią utwór jeszcze raz. Choć widać, że głos piosenkarki najlepsze lata ma już za sobą, ta nie odpuszczała.

d3d536u

Występ Agnieszki Chylińskiej i Izabelą zachwycił publiczność i doprowadził Małgorzatę Foremniak do łez.

Sukces Chylińskiej. Jej książka sprzedaje się jak ciepłe bułeczki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3d536u

Podziel się opinią

Share
d3d536u
d3d536u