Trwa ładowanie...

"Mali giganci" powrócą na antenę. Trzecia edycja hitu już jesienią

Show, w którym rezolutne dzieciaki prezentują swoje talenty i popisują się wiedzą przed jurorami, powróci na antenę TVN. Emisja trzeciej edycji "Małych gigantów" planowana jest na jesień.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Mali giganci" powrócą na antenę. Trzecia edycja hitu już jesieniąŹródło: ONS.pl
d3v94xn

Bohaterami programu "Mali giganci" są dzieci w wieku od 4 do 12 lat, posiadające talent wokalny, aktorski, taneczny lub recytatorski. Swoje występy do kolejnych odcinków show, dzieci przygotowują pod czujnym okiem trenerów. Wiadomo już, że w roli mentora zobaczymy Jarosława Bieniuka, piłkarza i partnera zmarłej przed dwoma laty Anny Przybylskiej. Pozostałe drużyny do zwycięstwa poprowadzą Paulina Krupińska, Omena Mensah, Roma Gąsiorowska, Rafał Brzozowski oraz Agustin Egurolla.

Castingi do trzeciej odsłony programu ruszyły już w grudniu ub.r. Popisy młodych uczestników oceniało jury w składzie: weterani w tej roli Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki oraz Sonia Bohosiewicz, która zastąpiła Katarzynę Bujakiewicz. Według pierwotnych planów "Mali Giganci 3" mieli powrócić na antenę wiosną, jednak telewizja TVN postanowiła przesunąć emisję programu. - Rozważaliśmy emisję w wakacje, ale to jednak jest za duży program na tę porę roku - koszt jest wysoki, a ludzi przed telewizorami i pieniędzy na rynku za mało, żeby to miało ekonomiczny sens dla stacji - zdradził w rozmowie z portem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Druga edycja "Małych Gigantów" nadawana od lutego do kwietnia ubiegłego roku, gromadziła przed ekranami średnio 2,56 mln telewidzów, czyniąc ze stacji TVN lidera rynku telewizyjnego w tym czasie antenowym. Wpływy z reklam przyniosły stacji 21,27 mln zł. Także inny program TVN, którego bohaterem są dzieci - "Masterchef Junior", prawdopodobnie doczeka się kolejnej odsłony.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Zobacz, co o swoim udziale w "Małych Gigantach" mówi Jarosław Bieniuk:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3v94xn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v94xn