Trwa ładowanie...
06-03-2017 09:58

Kuba Wojewódzki pokazał intrygujące zdjęcie. Tak wyglądają dzieci Przybylskiej i Bieniuka

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie trójki dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jak sam showman zauważył, pociechy aktorki są do niej uderzająco podobni.

Kuba Wojewódzki pokazał intrygujące zdjęcie. Tak wyglądają dzieci Przybylskiej i BieniukaŹródło: AKPA
d4ag3su

Choć program dla uzdolnionych maluchów, czyli "Mali Giganci", miał wystartować w wiosennej ramówce TVN, to tak się jednak nie stało. Jak poinformował Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN, stacja zdecydowała o wstrzymaniu i w rezultacie wycofaniu produkcji z anteny. Najprawdopodobniej program powróci na ekrany w jesiennej odsłonie.

Pewnym jest natomiast, że rola jednego z trenerów została powierzona Jarosławowi Bieniukowi. To zapewne z tego powodu były piłkarz został zaproszony do show Kuby Wojewódzkiego (który jednocześnie jest jurorem w "Małych Gigantach"). Co ciekawe, Bieniuk nie pojawił się na słynnych kanapach sam. Towarzyszyły mu jego dzieci - 14-letnia Oliwia, 11-letni Szymon oraz 6-letni Jaś. Choć można przypuszczać, że pociechy Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie pojawią się na antenie, a zasiądą jedynie na widowni, ich obecność w studiu wzbudziła ogromne poruszenie. Jak sam Wojewódzki zauważył, cała trójka jest niesamowicie podobna do zmarłej aktorki. Zgadzacie się?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz tak: Jarosław Bieniuk o "Małych Gigantach": "Mam w tym doświadczenie jako trener i jako ojciec"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4ag3su
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ag3su