Trwa ładowanie...
23-01-2017 14:27

"Mali Giganci": nowa edycja wycofana z wiosennej ramówki TVN

Choć 3. edycję "Małych Gigantów" zapowiadano jako hit TVN, widzowie formatu na razie nie zobaczą. Skąd ta nagła zmiana decyzji?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Mali Giganci": nowa edycja wycofana z wiosennej ramówki TVNŹródło: AKPA, fot: Jacek Kurnikowski
d46zfza

Jak poinformował Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN, stacja zdecydowała o wstrzymaniu i w rezultacie wycofaniu programu "Mali Giganci" z wiosennej ramówki.

- Zdecydowaliśmy się jednak nie emitować "Małych Gigantów" wraz ze startem wiosennej ramówki w lutym. Być może program wejdzie na antenę w drugiej połowie sezonu, chociaż dziś bardziej prawdopodobne jest to, że nadamy go dopiero w drugiej połowie roku. Wszystko zależy od sytuacji rynkowej, na którą chcemy elastycznie reagować - powiedział.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, gdy TVN decyduje się w ostatniej chwili zmienić zbliżającą się ramówkę. Rok temu stacja wycofała się z emisji nowego show Małgorzaty Rozenek - "Projekt Lady". Powodem były... bardzo dobre wyniki oglądalności pozostałych programów znajdujących się w ofercie stacji. W rezultacie produkcja trafiła na ekrany dopiero latem. Choć niewielu wierzyło, że ten zabieg pozwoli TVN-owi przyciągnąć widzów, nieoczekiwanie "Projekt Lady" okazał się hitem wakacji. Czyżby stacja szła za ciosem i znów chciała wykorzystać ten patent?

d46zfza

Zobacz także: Jarosław Bieniuk o "Małych Gigantach": "Mam w tym doświadczenie jako trener i jako ojciec"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46zfza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46zfza
d46zfza