Trwa ładowanie...
d49wjy7

"Mali giganci": Katarzyna Bujakiewicz jurorką!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mali giganci": Katarzyna Bujakiewicz jurorką!
(AKPA)
d49wjy7

TVN postanowił wyprodukować kolejny talent-show. Stacja doskonale zdaje sobie sprawę, zwłaszcza po popularności dzieci w m.in. "Mam talent!", że mali uczestnicy cieszą się nie tylko sympatią widzów, ale też ich... głosami. Urocze dzieciaki, szczególnie te z poruszającą historią, mobilizują publiczność do wysyłania SMS-ów. Czy w nowym programie będzie podobnie?

W produkcji będą mogły wziąć udział dzieci w wieku 4-12 lat. Każdy z małych uczestników zaprezentuje przed kamerami swój talent np. aktorski, muzyczny, akrobatyczny, recytatorski, a później wysłucha opinii profesjonalnych jurorów.
Potwierdzono już obecność Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej. Spekulowano, że trzecim jurorem zostanie Czesław Mozil, jednak "Fakt" zdementował te doniesienia. Okazało się, że w fotelu jurorskim zasiądzie Katarzyna Bujakiewicz.

Aktorka, znana m.in. z TVN-owskich "Lekarzy", zadebiutuje w nowej roli, choć stacja jest pewna, że świetnie sobie poradzi z nowym zadaniem. Spontaniczna i zawsze uśmiechnięta Bujakiewicz na pewno szybko zyska zaufanie małych uczestników oraz widzów.
Wygląda też na to, że prywatnie lubi się z Kubą Wojewódzkim, więc prawdopodobnie nie podzieli losu Mai Sablewskiej, która dzięki jego "staraniom", źle wspomina udział w "X Factor".

d49wjy7

Program poprowadzi Filip Chajzer, objawienie ostatnich miesięcy w TVN. Jak oceniacie ekipę show? Wróżycie sukces "Małym gigantom"?

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
d49wjy7

Podziel się opinią

Share
d49wjy7
d49wjy7