Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Tomasz Wolny zdradził imię ojca dziecka

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Tomasz Wolny zdradził imię ojca dziecka
Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Tomasz Wolny zdradził imię ojca dziecka
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. UrK

18.08.2023 14:08, aktual.: 18.08.2023 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekipa "Pytania na śniadanie" nie posiada się z radości z faktu, że Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka. Pracownicy TVP składają gratulacje nie tylko na ręce prezenterki, ale i jej partnera. Tomasz Wolny przypadkiem zdradził jego imię.

Małgorzata Tomaszewska oczekuje na przyjście na świat swojego drugiego dziecka. Informacje na temat obecnego partnera prezenterki są dość ograniczone. Wiadomo jednak, że są razem od przynajmniej dwóch lat. W trakcie ostatniego piątkowego odcinka programu "Pytanie na śniadanie" Tomasz Wolny, który współprowadził audycję z Tomaszewską, zdecydował się odnieść do tej sytuacji.

Dziennikarz nie krył swojego zachwytu nad jej kwitnącym wyglądem i dobrą formą. W pewnym momencie programu skierował swoje słowa również do partnera Tomaszewskiej, ujawniając przy tym jego imię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Robert, gratulacje serdeczne dla ojca - powiedział Wolny w pewnym momencie "Pytania na śniadanie".

Małgorzata Tomaszewska niedawno potwierdziła, że jest w związku, w którym panuje miłość i szczęście. Zaznaczyła jednak, że nie jest zwolenniczką dzielenia się szczegółami swojego życia prywatnego. Wolałaby zachować wiele spraw tylko dla siebie. Mimo to, zdradziła, że jej ukochany nie jest związany ze światem show-biznesu, choć nie zdecydowała się ujawnić jego tożsamości. Dodatkowo, warto wspomnieć, że Tomaszewska jest już matką - jej syn Enzo przyszedł na świat w 2017 roku. Jego ojcem jest drugi mąż prezenterki, Ahmet Seyfi Yigit Tarci.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także