Trwa ładowanie...

Maisie Williams miała problem ze scenami seksu w "Grze o tron". "To było krępujące i dziwne"

Maisie Williams powiedziała, że oglądanie scen seksu w "Grze o tron" było dla niej krępujące i dziwne, gdy była młodsza.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Maisie Williams miała problem ze scenami seksu w "Grze o tron". "To było krępujące i dziwne"Źródło: East News
d33oly8
d33oly8

Wcielająca się w rolę Aryi Stark aktorka praktycznie dorastała na planie serialu. Zaczęła w nim grać gdy miała 12 lat. To może nie jest odpowiedni wiek do oglądania "Gry o tron", ale jeśli ma się w niej jedną z głównych ról – nie da się tego uniknąć.

Matka Williams rozważała zabieranie jej z prób, na których odczytywane były bardziej pikantne kwestie scenariusza. Mowa zwłaszcza o jednej scenie, w której dwie prostytutki demonstrowały swoje umiejętności na sobie nawzajem przed właścicielem domu publicznego – Petyrem Baelishem.

Maisie Williams powiedziała w rozmowie z "The Australian": - Seks był dla nas dość krępujący i dziwny.

d33oly8

Po jakimś czasie jednak przyzwyczaiła się do erotycznych scen w "Grze o tron" – podobno wiele odcinków obejrzała w towarzystwie swojej babci.

Williams to nie jedyna aktorka, która miała problem z oglądaniem serialu. Niewiele starsza od niej Sophie Turner, serialowa Sansa Stark, w rozmowie z "The Times" powiedziała, że dowiedziała się o seksie oralnym ze scenariusza: - Pomyślałam "wow, to ludzie tak robią? To fascynujące!". Tak wyglądała moja edukacja seksualna.

Ostatni sezon "Gry o tron" zobaczymy dopiero na początku 2019 roku. Czym nas jeszcze zaskoczy? Scenarzyści z pewnością mają wiele asów w rękawie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d33oly8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33oly8