Trwa ładowanie...
ycipk-2fc8bn

Sophie Turner przeszła sporą metamorfozę. Efektem pochwaliła się w sieci

Serialowa Sansa rozstała się z rudą burzą włosów. Poznajcie Sophie Turner w nowej, dojrzałej odsłonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turner zasłynęła dzięki serialowemu hitowi HBO
Turner zasłynęła dzięki serialowemu hitowi HBO (Materiały prasowe)
ycipk-2fc8bn

Sophie Turner w pamięci widzów zapadła jako płomiennoruda, waleczna i charakterna córka Neda Starka z „Gry o Tron”. Ognisty wizerunek i charakter wykorzystali też twórcy nowej wersji przygód dr Jane Grey, czyli Phoenix, jednej z najsłynniejszych „X-menów”. Wizerunek utrwalił się na tyle, że trudno było wyobrazić ją sobie w innym kolorze włosów.

Spore zdziwienie wywołała, gdy na ściankach zaczęła pokazywać się jako… blondynka. Teraz poszła o krok dalej i wybrała wręcz gołębi kolor. Nie da się ukryć, że metamorfoza robi wrażenie. Warto zaznaczyć, że może wcale nie być przypadkowa, a związana właśnie z nadchodzącym finałowym sezonem „Gry o Tron”.

ycipk-2fc8bn

Co więcej, czujni widzowie wyłapali przecieki zza kulis, m.in. zdjęcia, na których aktorka ma włosy w odcieniu chłodnego blondu. Oznaczałoby to, że coraz bardziej zaczyna przypominać Khaleesi... Sama aktorka przyznała w rozmowie z magazynem „Gold Derby”, że tak jak już wcześniej podejrzewano, Sansa w ósmym sezonie stanie się prawdziwą wojowniczką.

– Zawsze widziałam w Sansie pewien rodzaj wojowniczki i myślę, że ludzie w końcu też to zauważyli – mówiła. – Zawsze miała to poczucie, uczyła się, przygotowywała, a teraz już w pełni się objawi. To naprawdę satysfakcjonujące, jak potoczyła się jej historia i dokąd ją w końcu zaprowadziła – dodała Turner.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2fc8bn

ycipk-2fc8bn
ycipk-2fc8bn