Trwa ładowanie...
d3p3trg

Magda Zając odpadła z show. Komentuje relację Oleha i Madzi

Magda Zając gorzko oceniła romans Oleha i Madzi Wójcik. "Nie wiem, czy Oleh przypadkiem nie chce wylansować się na fejmie Madzi" - powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Zając
Magda Zając (East News)
d3p3trg

W niedzielę z programem "Big Brother" pożegnała się Magda Zając. Początkowo uczestniczka wzbudzała mieszane uczucia zarówno wśród domowników, jak i widzów. Z czasem jednak stała się jedną z najbardziej lubianych osób w domu Wielkiego Brata.

W luksusowej willi Magda starała się nie oceniać innych mieszkańców. Po odejściu z programu odniosła się jednak do romansu Oleha i Magdy.

ZOBACZ: Magda z "Big Brothera" ma parcie na szkło? "Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z celebrytami"

- Wszystko się okaże, jak opuszczą dom Wielkiego Brata. Oni pochodzą z dwóch różnych środowisk. Nie wiem, czy Oleh przypadkiem nie chce wylansować się na fejmie Madzi. Może go naprawdę trzepnęło i się zakochał, ale to wyklaruje się po zakończeniu show. Dla mnie ten program to nie jest czas i miejsce na miłość. Tam jest inne życie. Ciężko wróżyć, czy im się uda - powiedziała w rozmowie z serwisem pomponik.pl.

d3p3trg

Czy ta relacja przetrwa po programie?

- Nie wiem, czy oni do siebie pasują, niby przeciwieństwa się przyciągają. Wiem, że Oleh niekoniecznie dobrze wypowiadał się o gejach. Musi pamiętać, że Madzia ma barwnych znajomych. To na pewno będzie pierwszy problem, z którym będą musieli się zmierzyć.

Co więcej o romansie Oleha i Magdy podobne zdania wyraziła inna uczestniczka, Kasia Olek. Poza tym Magda Zając miała wyjawić, że ta relacja ma przybliżać ich do finału. Zasugerowała również, że to właśnie Madzia Wójcik ma największą szansę na wygraną.

Kibicujecie jej?

d3p3trg

Podziel się opinią

Share
d3p3trg
d3p3trg