Trwa ładowanie...

Magda Zając odpadła z programu. Nominowani są Łukasz i Iza

"Big Brother" powoli zbliża się ku końcowi. Tradycyjnie mieszkańcy nominowali Łukasza. W tym tygodniu dołączyła do niego też Iza.

Magda Zając odpadła z programu. Nominowani są Łukasz i IzaŹródło: Youtube.com
d45u2so
d45u2so

W minionym tygodniu w "Big Brotherze" aż siedem osób zostało nominowanych. Dwie uzyskały głosy od mieszkańców i byli to Łukasz i Magda Zając. Pozostali otrzymali nominację od Wielkiego Brata w ramach kary podczas wykonywanych zadań. Jedyną osobą, która nie musi się obawiać, że opuści program jest Magda Wójcik.

Niedzielny odcinek rozpoczął się od występu Kasi Olek, która tydzień wcześniej opuściła program. W czasie występu była uczestniczka przestała śpiewać.

- Sorry, ten podkład poszedł za wcześnie.

Kasia wyraźnie się zestresowała i dalszą część piosenki zaśpiewała bez muzyki.

d45u2so

- Dostałam duże brawa i nie usłyszałam podkładu - wytłumaczyła się po wszystkim.

ZOBACZ: "Big Brother" to "odzwierciedlenie społeczeństwa"? "Co mają robić bez telefonu"

Po występie Kasi Olek widzowie dowiedzieli się, że z programem pożegnała się Magda Zając. Uczestniczka otrzymała 42 proc. głosów.

- Wracam do życia, wracam do normalności - powiedziała Magda Agnieszce Woźniak-Starak.

Nominacje rozpoczęły się od Łukasza, który nominował Igora za jego wulgarne żarty oraz Radka, z którym jeszcze nie dogaduje się najlepiej. Chyba nikogo nie zdziwiło, że Igor nominował Łukasza, bo nie mają wspólnego języka i wrócił do programu. Drugą osobą jest Madzia Wójcik, ponieważ odsunęła się w cień.

d45u2so

Olek wskazał Bartka i Łukasza. Magda Wójcik miała problem ze wskazaniem dwóch osób. Ostatecznie wybrała Izę i Igora. Iza nominowała Łukasza, która nie do końca wierzy w przemianę Łukasza. Drugą osobą jest Olek, który nie angażuje się w zadania grupy.

Bartek nominował jako przedostatni. Wskazał Izę za to, że nie angażowała się w zadania oraz Olka za to, że często rzuca słowa na wiatr. Radek w pokoju zwierzeń pojawił się jako ostatni. Dwie osoby, które nominował to Łukasz i Iza.

Głosami mieszkańców nominowani zostali Iza i Łukasz.

d45u2so
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45u2so