Trwa ładowanie...

Magda z "Rolnik szuka żony" wychodzi za mąż. Chce unieważnić poprzedni ślub

Magdalena Bator z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" ostatecznie znalazła odpowiedniego partnera, przeszukując stare listy. Uczestniczka popularnego programu ogłosiła zaręczyny.
Share
Magda i Kuba z "Rolnik szuka żony"
Magda i Kuba z "Rolnik szuka żony"Źródło: fot. Facebook @rolnikszukazony
d14109s

Magdalena Bator wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony" głównie po to, by znaleźć partnera na całe życie. Uczestniczka show w przeszłości przeżyła poważne rozczarowanie miłosne, które finalnie zakończyło się rozwodem. Rozczarowali ją również jej wybrankowie z programu TVP - Mateusz, Paweł i Adam.

Po kilku dniach od wyjazdu chłopaków Magda sięgnęła po listy i skontaktowała się z autorem jednego z nich. Rolniczka nie miała żadnych wątpliwości, że Kuba jest właśnie tym, na którego czekała całe życie. Jakiś czas temu uczestniczka programu wyznała, że jest zakochana i czuje "motylki w brzuchu". Para bardzo szybko ustaliła plany na ich dalsze, wspólne życie.

Jak się okazuje, Magda i Kuba właśnie się zaręczyli. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" porzuciła swoje gospodarstwo i zamieszkała w domu Jakuba. Chce również unieważnienia swojego pierwszego małżeństwa. - Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele - wyznała w rozmowie z "Na Żywo".

d14109s

Magda Bator wraz ze swoim partnerem planuje także potomstwo. Będzie robić wszystko, by uzyskać zgodę na kolejną ceremonię kościelną. W ostateczności wezmą wyłącznie ślub cywilny. - Pokochałam Kubę od pierwszego wejrzenia. Chcę urodzić mu dzieci i stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Najważniejsze, że chcemy być razem - dodała Magda.

Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d14109s

Podziel się opinią

Share
d14109s
d14109s