Trwa ładowanie...
d2v286v

Magda Gessler wygrała w sądzie z uczestnikiem "Kuchennych Rewolucji"

Po kilku latach batalii sądowej Magda Gessler doczekała się wygranej. Uczestnik "Kuchennych rewolucji" słono zapłaci za naruszenie prawa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gessler wygrała w sądzie z uczestnikiem "Kuchennych Rewolucji"
Gessler wygrała w sądzie z uczestnikiem "Kuchennych Rewolucji" (East News)
d2v286v

Pięć lat temu Magda Gessler zawitała z "Kuchennymi Rewolucjami" do "Łebskiej Chaty". Właściciel wpadł na nietypowy pomysł, aby nad morzem wybudować góralską chałupę. Niestety, taka koncepcja nie przypadła wszystkim do gustu. Restauracja z dnia na dzień zaczynała świecić coraz większymi pustkami. Załamany mężczyzna poprosił o pomoc Magdę Gessler. Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" próbowała wyciągnąć Mirka z problemów.

Niestety zamiast nowego startu dla restauracji w Łebie, właściciel dostał od Magdy Gessler pismo sądowe.

ZOBACZ TAKŻE: Gessler promuje nowe show TVN-u: "Jedna z lepszych przygód w moim życiu!"

Magda Gessler złożyła pozew do sądu, w którym zażądała przeprosin i zadośćuczynienia w wysokości 100 tysięcy złotych za bezprawne wykorzystanie jej wizerunku. O sprawie informowała swojego czasu na swoim profilu na Facebooku.

Restauratorka wygrała z Mirkiem, właścicielem "Łebskiej Chaty". Sąd Okręgowy w Słupsku nakazał właścicielowi "Łebskiej Chaty" w Łebie opublikowanie przeprosin Magdy Gessler na Facebooku oraz na banerze wywieszonym na ogrodzeniu restauracji.

d2v286v

Jak podał "Dziennik Gazeta Prawna", sąd uznał, że "restaurator powinien uszanować cofnięcie przez Magdę Gessler zgody na wykorzystanie jej wizerunku do reklamy lokalu, na który zaczęli się skarżyć klienci".

Zasądzono także zadośćuczynienie. Było ono jednak znacznie niższe, niż domagała się Gessler.

Jakiś cza temu Magda Gessler w rozmowie z "Party" zapowiedziała też walkę w sądzie z restauracją "The Ultimate Hallucination" w Brukseli, której została ambasadorką. W połowie maja 2018 roku miało odbyć się huczne otwarcie tego miejsca. Restauratorka miała zadbać nie tylko o menu lokalu, ale także o jego wystrój. Niespodziewanie właściciele zakończyli z nią współpracę.

d2v286v

Podziel się opinią

Share

d2v286v

d2v286v