Trwa ładowanie...

Magda Gessler to "maszynka do zarabiania pieniędzy". Dzięki niej TVN zyskał 230 mln złotych

Magda Gessler to najlepiej zarabiająca dla TVN gwiazda. Stacja na "Kuchennych rewolucjach" osiągnęła przychody na poziomie 230 mln złotych. Według najnowszych badań to najlepiej zarabiający program w polskiej telewizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Magda Gessler to "maszynka do zarabiania pieniędzy". Dzięki niej TVN zyskał 230 mln złotychŹródło: Materiały prasowe
d1rt5dl

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Magda Gessler po raz kolejny została liderką rankingu "Lokomotywy reklamowe". Jej "Kuchenne rewolucje" zarobiły 232,9 mln złotych. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazł się też "Masterchef". Drugi program z udziałem Gessler zarobił 55 mln zł.

- Prowadzony przez Magdę Gessler format „Kuchenne Rewolucje” jest maszynką do zarabiania pieniędzy. Treści monetyzowane są poprzez emisję powtórek (ok.godziny 7.00 i 15.00), co w konsekwencji prowadzi do generowania dużej liczby spotów, pod tym względem zajmuje on trzecie miejsce w zestawieniu – powiedział ekspert rynku TV z domu mediowego MullenLowe MediaHub, który przygotował raport.

Drugie miejsce w rankingu po "Kuchennych rewolucjach" zajmują "Milionerzy" z przychodami z reklam na poziomie 191,7 mln zł. Podium zamyka "Nasz nowy dom" prowadzony przez Katarzynę Dowbor, z wynikiem 125 lmn zł.

d1rt5dl

Dalej uplasowały się: "Twoja twarz brzmi znajomo" (88,6 mln zł), "Koło fortuny" (76,4 mln zł), "Jaka to melodia?" (75,4 mln zł), "Malanowski & partnerzy" (74,1 mln zł), "Mam talent!" (56,6 mln zł), "Masterchef" (55 mln zł) i "Ameryka Express" (53,3 mln zł).

Zobacz także: Gessler szczerze wyznaje: "Nie czuję się popularna, bo chodzę po wsiach"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1rt5dl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rt5dl