Trwa ładowanie...

Magda Gessler może pracować dopiero po piętnastej. "Producent mnie nie rozumie"

Gdyby "Kuchenne rewolucje" były kręcone o świcie, TVN musiałby szukać innej prowadzącej. Magda Gessler opowiedziała o "dziwnym systemie", który nie pozwala jej funkcjonować przed południem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Magda Gessler może pracować dopiero po piętnastej. "Producent mnie nie rozumie"Źródło: East News, fot: TOMASZ URBANEK
dk8r09l
dk8r09l

Gwiazda kulinarnych programów i restauratorka ma od lat ręce pełne roboty. Zapytana w wywiadzie, czy znajduje czas na sen, wyznała, że wiąże się to u niej z poważnym problemem.

- Mam bardzo dziwny system, którego nie chce zrozumieć mój producent "Kuchennych rewolucji". Naprawdę zasypiam dopiero o czwartej, piątej rano – wyznała w rozmowie z "Faktem".

- Scenariusz, emocje i to, co się wyciąga z ludzi, jaka ma być koncepcja restauracji, zależy tylko ode mnie – dodała. - To nie jest tylko wysiłek fizyczny, ale również psychiczny. Ja żyję problemami tych ludzi i żeby się wyciszyć, uspokoić potrzebuję wielu godzin.

dk8r09l

W praktyce oznacza to, że jako prowadząca może zacząć pracę dopiero o trzeciej, czwartej popołudniu. "Rano nie byłabym w stanie".

Zapytana o receptę na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu pracy, podała proste rozwiązania. Bardzo dużo rozmów, kąpiel, masaż, oglądanie dobrego film, dobra i lekka kolacja.

- To tyle. Ale to wymaga czasu – skwitowała Gessler.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dk8r09l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk8r09l