Trwa ładowanie...
d2uft4r

Magda Gessler o kwarantannie. Pisze o rozłące z ukochanym

Magda Gessler, tak jak większość obywateli, poddała się domowej kwarantannie. Podzieliła się z fanami refleksją, jak znosi izolację i rozłąkę z ukochanym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler pisze o kwarantannie
Magda Gessler pisze o kwarantannie (ONS.pl)
d2uft4r

Trwa zarządzona przez władze domowa kwarantanna w związku z pandemią koronawirusa. Nadzwyczajna sytuacja wymusiła wdrożenie podwyższonych środków ostrożności i dostosowania życia do nowych, tymczasowych warunków. Znani i lubiani zachęcają fanów do pozostawania w domach. Niektórzy z nich dzielą się też radami, jak przetrwać ten trudny czas.

Inni dzielą się także przemyśleniami, jak przeżywają rozłąkę z bliskimi. Zwłaszcza, kiedy dzielą ich setki, a nawet tysiące kilometrów. W takiej sytuacji znajduje się Magda Gessler. Jej ukochany mieszka i pracuje w Kanadzie. Plany ponownego spotkania pokrzyżowała im kwarantanna.

Zobacz wideo: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Restauratorka obawia się jednak o ukochanego z innego powodu. "On pracuje ciężko w Kanadzie jako lekarz na pierwszej linii frontu przyjmując swoich pacjentów" napisała w poście na Facebooku, dodając, że martwi się nieokreślonym czasem trwania rozłąki.

Zaapelowała także do fanów: "proszę was #zostańcie w domu może wtedy ludzie zakochani znów będą mogli być razem". Gessler wyjawiła również, że opowie o swojej sytuacji w najbliższym (czwartkowym) wydaniu "Dzień Dobry TVN". Jesteście ciekawi?

d2uft4r

Podziel się opinią

Share

d2uft4r

d2uft4r