Trwa ładowanie...

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki we wspólnym show. Na YouTubie

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler nieodłącznie kojarzą się ze stacją TVN. Gwiazdy telewizji rozpoczynają współpracę i...przechodzą na YouTube’a.

Share
Magda Gessler i Kuba Wojewódzki we wspólnym show. Na YouTubie
Źródło: AKPA
d841ely

Samozwańczy król TVN-u zaskoczył swoich fanów szokującą informacją. Zapowiedział, że łączy siły z słynną restauratorką. Kuba Wojewódzki ogłosił na Instagramie, że Magda Gessler otwiera swój kanał na serwisie YouTube. Showman ma mieć w tym swój udział.

Na opublikowanym nagraniu prowadząca "Kuchennych rewolucji" jest w swoim żywiole. Stanęła za kuchennym blatem i rozpoczęła gotowanie świątecznych potraw. Zapowiada się na tradycyjne, tłuste dania. Może jednak ze względu na oszałamiające efekty diety, kucharka stworzy lekkie wersje znanych posiłków. Debiut Magdy Gessler na YouTubie nastąpi 11 grudnia.

Zobacz: Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

Kuba Wojewódzki nie zdradził, jaką będzie pełnił rolę w tym projekcie. Być może stanie się gościem jednego z odcinków i będzie wspólnie gotował z Gessler? Istnieje również opcja, że to jego firma produkcyjna jest odpowiedzialna za produkcję programu, podobnie jak jest z jego show.

Fani dziennikarza celnie zauważyli, że Magda Gessler na pewno zadba o jego drobną posturę i w końcu porządnie go nakarmi. Mimo że Kuba Wojewódzki również jest współwłaścicielem restauracji.

d841ely

Podziel się opinią

Share
d841ely
d841ely