Trwa ładowanie...
d37uwsc

Burza na profilu Magdy Gessler na Facebooku. Fanka czuje się oszukana

Magda Gessler od kilku dni dzieli się z fanami świątecznymi przepisami i wysyła im pozytywną energię na Boże Narodzenie. Sama nie może liczyć na spokój. Jedna z wielbicielek gwiazdy ma do niej żal, który wyraziła na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler naraziła się fance
Magda Gessler naraziła się fance (East News)
d37uwsc

Magda Gessler kilka dni temu założyła specjalny kanał na YouTube, gdzie prezentuje sprawdzone przepisy na święta. Za projektem restauratorki stoi Kuba Wojewódzki. Dla tych, którzy nie chcą gotować sami, Gessler ma też do zaproponowania wypieki ze swoich restauracji, które można zamawiać przed Bożym Narodzeniem, ale pod warunkiem, że ma się spory zapas gotówki, bo ceny nie należą do przystępnych.

Fani są zachwyceni przepisami Magdy na piernik czy makowiec i głównie takie komentarze można znaleźć na jej profilach na kanałach społecznościowych. Pod jednym z postów rozpętała się jednak nieoczekiwanie burza.

Jedna z obserwatorek napisała, że pół roku temu wygrała konkurs, w którym nagrodą była kolacja z Gessler. Okazało się, że do tej pory nie doszło do spotkania. Co więcej, fanka Magdy nie może doprosić się o jakikolwiek kontakt z restauratorką. Pod jej wiadomością pojawiło się mnóstwo zszokowanych reakcji. Inni także chcą wiedzieć, co się wydarzyło i domagają się, by Gessler zabrała głos. Na razie, bezskutecznie.

d37uwsc

Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni.

   Facebook.com
(Facebook.com)
d37uwsc

Podziel się opinią

Share
d37uwsc
d37uwsc