ycipk-25cuss

Magda Gessler nago na obrazach Piotra Krajewskiego. Szykuje się skandal

Piotr Krajewski postanowił znowu o sobie przypomnieć. Artysta zdecydował się namalować akty znanych Polek. Na wernisażu malarza i projektanta będzie można zobaczyć m.in. nagą podobiznę Magdy Gessler. Co ciekawe, nikt nie pytał gwiazd o pozwolenie. Szykują się pozwy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Krajewski naraził się polskim gwiazdom
Piotr Krajewski naraził się polskim gwiazdom (Instagram.com, Fot: Instagram)
ycipk-25cuss

Krajewski zatytułował swój wernisaż "12 apostołek polskiego show-biznesu". Na warsztat wziął najpopularniejsze polskie gwiazdy, m.in. Agnieszkę Włodarczyk, Małgorzatę Kożuchowską i Magdę Gessler. Pikanterii dodaje fakt, że artysta nie konsultował wcześniej tego z żadną z nich. Przygotowując obrazy, korzystał z pomocy modelek, które miały zbliżone sylwetki do bohaterek prac. Nie spodobało się to niektórym celebrytkom.

- Trzy osoby już zagroziły mi procesem, ale ja jestem artystą. Od zawsze robię to, co czuję. Po prostu sztuki nie da się zatrzymać. Zresztą jak ja ich nie namaluję, to kto je tak doceni? - powiedział Krajewski w rozmowie z "Super Expressem".

ycipk-25cuss

*Zobacz też: Gessler promuje syna: "Tadeusz jest skromny, dyskretny i bardzo kulturalny" *

Menedżerka Agnieszki Włodarczyk zapowiedziała już, że zamierza podjąć odpowiednie środki prawne.

- Jeżeli naprawdę dojdzie do takiego happeningu, to myślę, że skończy się to w sądzie - powiedziała w rozmowie z tabloidem. Jak myślicie, czy gwiazda "Kuchennych rewolucji", która słynie z dużego dystansu do siebie, będzie oburzona swoją nagą podobizną?

ycipk-25cuss
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-25cuss

ycipk-25cuss
ycipk-25cuss