WP

Magda Gessler wywołała burzę na Instagramie. Fani zarzucają jej hipokryzję

W telewizji miłośniczka świeżych składników i lokalnych, sezonowych produktów. Po godzinach promotorka "jedzenia w proszku". Magda Gessler zareklamowała szejk truskawkowy i się zaczęło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miłośniczka świeżych warzyw i owoców zareklamowała truskawki w proszku
Miłośniczka świeżych warzyw i owoców zareklamowała truskawki w proszku (Instagram.com)
WP

- Kochani, truskawkowa rewolucja - napisała Magda Gessler w opisie zdjęcia na Instagramie, na którym trzyma pudełko z szejkiem truskawkowym. Trudno powiedzieć, dlaczego zgodziła się zostać twarzą "jedzenia w proszku", które nijak nie pasuje do wizerunku znanego z "Kuchennych rewolucji".

Zobacz też: Odwiedziliśmy restaurację po "Kuchennych rewolucjach". "Ciągle trzeba zapieprzać"

WP

W programie znana restauratorka wielokrotnie ganiła właścicieli lokali za wykorzystywanie przetworzonego jedzenia. Najnowsza reklama wywołała więc poruszenie w gronie obserwujących ją osób.
- Od kiedy promuje pani jedzenie w proszku? – czytamy w komentarzach, w których zarzuca się Gessler hipokryzję.

- Pani Magdo, jestem zasmucona, że też pani to reklamuje. Przesyłam smutne besos – napisała jedna z fanek.

- Kasa na marketing musi być mega! Taki syf, a nawet pani Magdzie nie przeszkadza. Smutne.

WP

- Wolę świeże truskawki.

- Myślę, że pani Magda powinna szanować swój wizerunek i wrócić do swoich teorii o promowaniu lokalnych, sezonowych produktów - napisała jedna z fanek. - Zamiast pudełka z proszkiem proponuję koszyk truskaweczek z kefirkiem – dodała.

- Pani Magdo. Bardzo Panią lubię i szanuję, ale proszę szanować siebie i nie reklamować takich śmieci! Czy czytała pani skład? Przyprawy pani wyrzuca, jak wpada na rewolucje, a tu takie g...no reklamuje? – pytała oburzona internautka, zamieszczając długi i mający niewiele wspólnego ze zdrowiem i świeżością skład szejka.

WP

Byli też i tacy, którzy dopatrzyli się ukrytego znaczenia w zdjęciu Magdy Gessler. Szejk z "Fit" w nazwie miałby sugerować, że twarz "Kuchennych rewolucji" przymierza się do odchudzania. Jak sądzicie?

Gessler promuje syna: "Tadeusz jest skromny, dyskretny i bardzo kulturalny"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP