Trwa ładowanie...
ycipk-2vs233

Maciej Musiał przeżył wielki zawód. Nikt nie był nim zainteresowany w USA

W Polsce Maciej Musiał robi zawrotną karierę. Aktor szybko uwierzył, że może odnieść sukces również na świecie. Zderzenie z rzeczywistością było bolesne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Musiał musiał pogodzić się z porażką
Maciej Musiał musiał pogodzić się z porażką (East News)
ycipk-2vs233

Kariera Macieja Musiała nabrała rozpędu, gdy był jeszcze nastolatkiem. Widzowie pokochali go za rolę Tomka w serialu "Rodzinka.pl". Szybko przyszły także inne propozycje. Musiał prowadził wspólnie z Tomaszem Kammelem i Barbarą Kurdej-Szatan "The Voice of Poland", a także był jednym z twórców hitu Netfliksa "1983".

Sukcesy w Polsce niewiele jednak znaczą w USA, o czym gwiazdor przekonał się na własnej skórze.

- Korespondowałem z managementem w Stanach, od którego usłyszałem, że mam tam przylecieć. Wsiadłem więc w samolot i poleciałem. Na miejscu ta sama menadżerka, powiedziała mi, że niepotrzebnie przyjechałem, bo nikogo nie ma teraz w mieście i nic tu nie zdziałam. Byłem bardzo zły. Pokłóciłem się z nią - powiedział w rozmowie z portalem Plejada.

ycipk-2vs233

ZOBACZ TEŻ: Maciej Musiał: "Trzy lata swojego życia przegrałem w Counter-Strike'a"

Musiał się nie poddawał. Przypomniał sobie o agencji aktorskiej, o której mówiła mu Agata Kulesza. Gdy dotarł pod wskazany adres, okazało się, że firma już nie istnieje.

- Osunąłem się na ścianie. Byłem załamany - wyznał.

ycipk-2vs233

Aktor zdradził, że nikt nie chciał z nim rozmawiać i musiał wracać do Polski z podkulonym ogonem. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spełni swój amerykański sen.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vs233

ycipk-2vs233
ycipk-2vs233