ycipk-4195y1

Tomasz Kammel zaliczył wpadkę w "The Voice of Poland". Z pomocą przyszedł młodszy kolega

W sobotnim odcinku "The Voice of Poland" doszło do eliminacji przed występami na żywo. Nerwowa atmosfera udzieliła się nie tylko zawodnikom, ale także doświadczonemu prowadzącemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kammel i Maciej Musiał tworzą zgrany duet
Tomasz Kammel i Maciej Musiał tworzą zgrany duet (Instagram.com)
ycipk-4195y1

Uczestnicy "The Voice of Poland" wzięli udział w tzw. nokautach, w których jurorzy typują najlepszych zawodników mogących zaśpiewać przed publicznością w programach na żywo.

Każdy zawodnik po swoim występie zasiadał na gorącym krześle. Gdy wszystkie zostały zapełnione, juror decydował, czy kolejny wykonawca zasługuje na miejsce, czy odpada. Wszystko odbywało się bez problemu aż do występu Macieja Mazura.

ycipk-4195y1

Piosenkarz był gotowy zająć miejsce na gorącym krześle, które wciąż nie były zapełnione, gdy nagle Tomasz Kammel zaskoczył wszystkich pytaniem do jurora. Prowadzący spytał Grzegorza Hyżego o dalsze losy Maćka w programie, co wywołało chwilową konsternację.

Całą sytuację uspokoił Maciej Musiał, który powiedział: "Hej, przecież są jeszcze wolne miejsca!".

Kammel przyznał rację młodszemu koledze i konkurencja mogła trwać dalej. Mazur zajął należne mu miejsce, ale długo tam nie zabawił, bowiem jurorom bardziej spodobał się występ Aleksandry Tockiej.

ycipk-4195y1

Widzieliście wpadkę Tomasza Kammela?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4195y1

ycipk-4195y1
ycipk-4195y1