Trwa ładowanie...
ycipk-3kqnuh

Maciej Kurzajewski na życiowym zakręcie. Ma szansę poprowadzić kultowy teleturniej

Maciej Kurzajewski pożegnał się ostatnio z żoną, jak i prowadzeniem teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia". Prawdopodobnie czeka go nowe zawodowe wyzwanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Kurzajewski jest gwiazdą TVP.
Maciej Kurzajewski jest gwiazdą TVP. (AKPA)
ycipk-3kqnuh

Dziennikarz TVP ma za sobą trudny okres. Po 23 latach małżeństwa rozstał się z żoną Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. W dodatku z anteny zdjęto prowadzony przez niego program. Jednak gwieździe telewizji nie grozi bezrobocie.

Jak donosi magazyn "Party", Maciej Kurzajewski może spodziewać się nowej propozycji zawodowej. - Prawdopodobnie już wiosną na antenę TVP powróci w odświeżonej formule teleturniej "Va banque" i to właśnie Maciej jest brany pod uwagę jako nowy prowadzący - zdradziła osoba z produkcji show.
Zobacz: "Czar Par": kultowy program lat 90. powraca!

ycipk-3kqnuh

W dodatku sukcesem okazał się reaktywowany po 23 latach "Czar par", który prezenter współprowadzi z Izabellą Krzan. - Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności i planuje kolejną edycję, więc Kurzajewski nie musi martwić się o pracę - donosi informator.

Teleturniej "Va banque" w latach 1996-2003 był emitowany przez TVP2. Jego prowadzącym był Kazimierz Kaczor. Telewizja Polska kontynuuje zamysł powrotu do starych, sprawdzonych programów.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kqnuh

ycipk-3kqnuh
ycipk-3kqnuh