Trwa ładowanie...
d3y0010

Maciej Kurzajewski na życiowym zakręcie. Ma szansę poprowadzić kultowy teleturniej

Maciej Kurzajewski pożegnał się ostatnio z żoną, jak i prowadzeniem teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia". Prawdopodobnie czeka go nowe zawodowe wyzwanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Kurzajewski jest gwiazdą TVP.
Maciej Kurzajewski jest gwiazdą TVP. (AKPA)
d3y0010

Dziennikarz TVP ma za sobą trudny okres. Po 23 latach małżeństwa rozstał się z żoną Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. W dodatku z anteny zdjęto prowadzony przez niego program. Jednak gwieździe telewizji nie grozi bezrobocie.

Jak donosi magazyn "Party", Maciej Kurzajewski może spodziewać się nowej propozycji zawodowej. - Prawdopodobnie już wiosną na antenę TVP powróci w odświeżonej formule teleturniej "Va banque" i to właśnie Maciej jest brany pod uwagę jako nowy prowadzący - zdradziła osoba z produkcji show.
Zobacz: "Czar Par": kultowy program lat 90. powraca!

W dodatku sukcesem okazał się reaktywowany po 23 latach "Czar par", który prezenter współprowadzi z Izabellą Krzan. - Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności i planuje kolejną edycję, więc Kurzajewski nie musi martwić się o pracę - donosi informator.

Teleturniej "Va banque" w latach 1996-2003 był emitowany przez TVP2. Jego prowadzącym był Kazimierz Kaczor. Telewizja Polska kontynuuje zamysł powrotu do starych, sprawdzonych programów.

d3y0010

Podziel się opinią

Share

d3y0010

d3y0010