Maciej Kurzajewski na życiowym zakręcie. Ma szansę poprowadzić kultowy teleturniej

Maciej Kurzajewski na życiowym zakręcie. Ma szansę poprowadzić kultowy teleturniej
Źródło zdjęć: © AKPA

21.10.2019 19:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Kurzajewski pożegnał się ostatnio z żoną, jak i prowadzeniem teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia". Prawdopodobnie czeka go nowe zawodowe wyzwanie.

Dziennikarz TVP ma za sobą trudny okres. Po 23 latach małżeństwa rozstał się z żoną Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. W dodatku z anteny zdjęto prowadzony przez niego program. Jednak gwieździe telewizji nie grozi bezrobocie.

Jak donosi magazyn "Party", Maciej Kurzajewski może spodziewać się nowej propozycji zawodowej. - Prawdopodobnie już wiosną na antenę TVP powróci w odświeżonej formule teleturniej "Va banque" i to właśnie Maciej jest brany pod uwagę jako nowy prowadzący - zdradziła osoba z produkcji show.

W dodatku sukcesem okazał się reaktywowany po 23 latach "Czar par", który prezenter współprowadzi z Izabellą Krzan. - Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności i planuje kolejną edycję, więc Kurzajewski nie musi martwić się o pracę - donosi informator.

Teleturniej "Va banque" w latach 1996-2003 był emitowany przez TVP2. Jego prowadzącym był Kazimierz Kaczor. Telewizja Polska kontynuuje zamysł powrotu do starych, sprawdzonych programów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także