Trwa ładowanie...
d3vqysi

Maciej Borowicz z "Big Brothera" zablokował komentarze. Nie wytrzymał presji

Wielki Brat zdecydował, że Maciej Borowicz musi opuścić program za złamanie regulaminu i wulgarne zachowanie. Widzowie byli oburzeni, jak wypowiadał się na temat Łukasza w "Big Brotherze".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Borowicz z "Big Brothera"
Maciej Borowicz z "Big Brothera" (Instagram.com)
d3vqysi

Nie jest tajemnicą, że Maciej Borowicz i Łukasz Darłak nie przepadają za sobą. DJ, który wiódł do tej pory prym wśród uczestników "Big Brothera", niejednokrotnie żartował z orientacji seksualnej Łukasza. W niedzielę, po eliminacjach, nie krył swojego żalu do uczestników.

Aż 5 osób wskazało Macieja do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Czterech Maciej się domyślił, a co do ostatniej, postanowił zrobić dochodzenie. Po czasie doszedł do tego, że piątą osobą był Igor. Bokser uznał, że Borowicz rozpętuje awantury bez potrzeby, a jego zachowanie względem Łukasza jest skandaliczne.

ZOBACZ: Jakimowicz o "Big Brotherze": "Zarobiłem bardzo dużo pieniędzy. Miałem 30 TYSIĘCY ZA TYDZIEŃ"

Maciej obraził się na grupę i postanowił, że nie będzie się z nimi bawił i pił alkoholu, bo są zdrajcami. Wyszedł na taras, a zaraz za nim Karolina. Druga nominowana przez cały program nie odstępowała Borowicza na krok.

d3vqysi

W drodze na taras Borowicz nie wytrzymał i wulgarnie wypowiadał się o Łukaszu. Ponadto rozmawiał z Karoliną o nominacjach. Wielki Brat zadecydował, że DJ musi opuścić program.

Maciej po wyjściu z luksusowej willi ewidentnie sprawdził media społecznościowe, ponieważ od poniedziałku jest zablokowana możliwość komentowania pod najnowszymi zdjęciami. W sieci pojawiało się wiele negatywnych opinii na temat jego zachowania. Czyżby Macieja przerosła popularność i krytyka widzów?

d3vqysi

Podziel się opinią

Share
d3vqysi
d3vqysi