Trwa ładowanie...
d4mf1w4
lucas till

"MacGyver": Lucas Till zamiast Richarda Deana Andersona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"MacGyver": Lucas Till zamiast Richarda Deana Andersona
(AFP)
d4mf1w4

Stało się! W końcu poznaliśmy aktora, który zastąpi Richarda Deana Andersona jako słynnego bohatera kultowej produkcji sprzed lat. Okazuje się, że to *Lucas Till zagra główną rolę w nowej wersji serialu "MacGyver".*

Nadchodząca produkcja będzie nosiła taki sam tytuł jak oryginał. Cykl przedstawi losy dwudziestoparoletniego MacGyvera (Lucas Till), który zostaje zaangażowany do tajnej organizacji, gdzie wykorzysta swój talent do rozwiązywania problemów w zmyślny, niekonwencjonalny sposób.

(Fot. Kadr z filmu)

d4mf1w4

Znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" George Eads wcieli się w Lincolna, zwolennika spiskowych teorii, który pracuje dla rządu. W obsadzie znalazł się również Joshua Boone.

R. Scott Gemmill ("Agenci NCIS: Los Angeles") napisze scenariusz. James Wan ("Szybcy i wściekli 7") zajmie się produkcją.
Oryginalny serial z Richardem Deanem Andersonem był emitowany w latach 1985-1992. Dzięki roli w kultowej serii aktor zapisał się w historii telewizji. Dziś jednak daleko mu do słynnego agenta o nietuzinkowych pomysłach. Tu możecie poznać sekrety hitu i zobaczyć jak przez lata zmienił się odtwórca głównej roli.

Lucas Till najlepiej znany jest z roli Havoca w filmach z cyklu "X-Men". Od 20 maja będzie można go oglądać w "X-Men: Apocalypse".

(Fot. AKPA/Twitter)

d4mf1w4

Zobacz także: "Bodo" - o czym jest superprodukcja TVP?

d4mf1w4

Podziel się opinią

Share
d4mf1w4
d4mf1w4