Trwa ładowanie...

"M jak miłość": zmiany w obsadzie. Nie wszyscy bohaterowie wrócą po wakacjach

Zła wiadomość dla widzów "M jak miłość". Okazuje się, że w nowych odcinkach zabraknie kilku kluczowych dla serialu postaci. Niektórzy z nich po raz ostatni pojawili się na ekranie tuż przed wakacjami i więcej ich nie zobaczymy.

"M jak miłość": zmiany w obsadzie. Nie wszyscy bohaterowie wrócą po wakacjachŹródło: MTL Maxfilm
dmtwz24
dmtwz24

Szykują się poważne zmiany w obsadzie "M jak miłość". Część bohaterów nie wróci po wakacjach na ekrany naszych telewizorów. Jednym z nich będzie np. Marek Mostowiak. Przypomnijmy, że jakiś czas temu mężczyzna wyjechał do Australii, bo właśnie tam jego żona Ewa (Dominika Kluźniak) dostała pracę. Po wakacjach owszem, bohater wróci do Grabiny, ale widzowie tego nie zobaczą. O tym, że był, dowiemy się dzięki opowieściom Mostowiaków. Wcielający się w rolę Marka Kacper Kuszewski wielokrotnie podkreślał bowiem, że definitywnie zakończył współpracę z produkcją "M jak miłość".

W Australli przebywać też będzie Natalka. Na szczęście grająca ją Marcjanna Lelek nie zamierza iść w ślady serialowego ojca i raz na jakiś czas przemknie widzom na ekranie. Jej większa niż dotychczas nieobecność spowodowana będzie innymi zawodowymi projektami młodej aktorki.

Z widzami pożegna się też Paweł Deląg. Serialowy Michał Ostrowski wyjdzie do Szwecji i tam skupi się na pisaniu nowej książki.

Niewiadomo z kolei, jakie losy spotkają postać kreowaną przez Joannę Jarmołowicz. Obecnie gwiazda spodziewa się dziecka i po porodzie z pewnością wykorzysta przysługujący jej urlop macierzyński.

dmtwz24

Ci, którzy polubili serialowe Kalinę (Karolinę Sawkę) i Anię (Marię Pawłowską), również nie mają powodów do radości. Obie bohaterki znikną z ekranów. Produkcja nie zdradza jednak, czy jest szansa, aby znów wróciły do obsady. Ich wątki tymczasowo zostały wyczerpane. Za kim będziecie tęsknić najbardziej?

dmtwz24
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmtwz24