Qaqwqwrqw

Decyzja Kuszewskiego wpłynęła na scenariusz "M jak miłość". Aktorzy tracą pracę

Kiedy kilka miesięcy temu okazało się, że Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość", widzowie byli w szoku. Aktor nie spodziewał się, że jego decyzja wpłynie na pracę Artura Barcisia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

W połowie czerwca Kacper Kuszewski ogłosił, że po 18 latach odchodzi z "M jak miłość". Aktor podobno chciał się dalej rozwijać i nie miał już czasu na serial ze względu na inne projekty. Scenarzyści nie chcieli uśmiercać Marka Mostowiaka, więc postać wyjechała do Australii.

Wraz z nim z serialu odeszła jego serialowa żona, w której rolę wcielała się Dominika Kluźniak.

- Postanowiliśmy, że odejdziemy razem, bo czuliśmy, że tak będzie lepiej dla bohaterów, że Marek i Ewa razem wyjadą. Nie chcieliśmy śmierci, rozwodu, rozstania... Nie chcieliśmy kolejnej traumy w rodzinie Mostowiaków. Dominika Kluźniak razem ze mną podjęła decyzję o odejściu z "M jak miłość" - poinformował Kuszewski w specjalnym oświadczeniu.

Qaqwqwrqw

Jak dowiedział się "Super Express", w najbliższych odcinkach zabraknie także Jerzego Kolędy, ojca Ewy (Dominika Kluźniak) granego przez Artura Barcisia. Aktor po sześciu latach zniknie z "M jak miłość".

Barciś po raz ostatni pojawił się w 1401 odcinku, kiedy to widzowie zobaczyli ślub Marysi i Artura. Był to także ostatni odcinek z udziałem Kuszewskiego.

Jak widać, decyzja Kuszewskiego sprawiła, że nie było miejsca w scenariuszu dla postaci, które miały z nim wspólne sceny. Żałujecie?

Qaqwqwrqw

ZOBACZ TAKŻE: To miał być wywiad z Kacprem Kuszewskim. Seniorka skradła całe show

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw