Trwa ładowanie...

Kacper Kuszewski znika z "M jak miłość". "Nie chciałem nagle skończyć w wypadku w kartonach"

Aktor na dobre rozstał się z produkcją "M jak miłość". Specjalnie dużo wcześniej poinformował scenarzystów o swoich planach, aby dokładnie zaplanowali zniknięcie jego bohatera. Nie chciał się ośmieszyć jak jego koleżanka z planu, Małgorzata Kożuchowska.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kacper Kuszewski znika z "M jak miłość". "Nie chciałem nagle skończyć w wypadku w kartonach"Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiały prasowe
d1zsfbz
d1zsfbz

Kacper Kuszewski od 18 lat był związany z rolą Marka i pracą na planie serialu "M jak miłość". W końcu powiedział sobie "dość". Nie chciał dłużej odgrywać tych samych kwestii i tym samym odcinać się od nowych propozycji z branży. Postanowił opuścić szeregi najpopularniejszej telenoweli w Polsce i podjąć próbę pozbycia się łatki "nudnego Mostowiaka".

- Gdy ludzie na ulicy zaczęli do mnie mówić "panie Marku", to zapaliła mi się w głowie czerwona lampka. W końcu powiedziałem sobie, że wreszcie nadszedł czas, by zniknąć z ekranu. Nie ukrywam, że serial zapewnił mi finansową stabilizację. Poza tym nie musiałem biegać na castingi i latami czekać na role. Jestem szczęściarzem - powiedział na łamach "Faktu".

Aktor, nauczony na błędach kolegów z branży, dokładnie przygotował się do swojego odejścia. Nie chciał, aby grana przez niego postać, tak jak jego serialowa żona (w tej roli Małgorzata Kożuchowska), zginęła w kuriozalnym wypadku. Dał produkcji czas na rozsądne wygaszenie jego wątku w serialu.

d1zsfbz

- Dzięki temu można było tak poprowadzić wątek Marka w scenariuszu, by wszystko miało sens. Nie chciałem nagle zapaść na jakąś nieuleczalną chorobę albo skończyć w wypadku w kartonach - podsumował w tabloidzie.

Ostatni odcinek z udziałem Kuszewskiego zostanie wyemitowany 13 listopada o godz. 20:55 na antenie TVP2.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zsfbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zsfbz