ycipk-3kvl54

Kacper Kuszewski znika z "M jak miłość". "Nie chciałem nagle skończyć w wypadku w kartonach"

Aktor na dobre rozstał się z produkcją "M jak miłość". Specjalnie dużo wcześniej poinformował scenarzystów o swoich planach, aby dokładnie zaplanowali zniknięcie jego bohatera. Nie chciał się ośmieszyć jak jego koleżanka z planu, Małgorzata Kożuchowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kacper Kuszewski zrezygnował z występów w "M jak miłość"
Kacper Kuszewski zrezygnował z występów w "M jak miłość" (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
ycipk-3kvl54

Kacper Kuszewski od 18 lat był związany z rolą Marka i pracą na planie serialu "M jak miłość". W końcu powiedział sobie "dość". Nie chciał dłużej odgrywać tych samych kwestii i tym samym odcinać się od nowych propozycji z branży. Postanowił opuścić szeregi najpopularniejszej telenoweli w Polsce i podjąć próbę pozbycia się łatki "nudnego Mostowiaka".

- Gdy ludzie na ulicy zaczęli do mnie mówić "panie Marku", to zapaliła mi się w głowie czerwona lampka. W końcu powiedziałem sobie, że wreszcie nadszedł czas, by zniknąć z ekranu. Nie ukrywam, że serial zapewnił mi finansową stabilizację. Poza tym nie musiałem biegać na castingi i latami czekać na role. Jestem szczęściarzem - powiedział na łamach "Faktu".

ycipk-3kvl54

Aktor, nauczony na błędach kolegów z branży, dokładnie przygotował się do swojego odejścia. Nie chciał, aby grana przez niego postać, tak jak jego serialowa żona (w tej roli Małgorzata Kożuchowska), zginęła w kuriozalnym wypadku. Dał produkcji czas na rozsądne wygaszenie jego wątku w serialu.

- Dzięki temu można było tak poprowadzić wątek Marka w scenariuszu, by wszystko miało sens. Nie chciałem nagle zapaść na jakąś nieuleczalną chorobę albo skończyć w wypadku w kartonach - podsumował w tabloidzie.

Ostatni odcinek z udziałem Kuszewskiego zostanie wyemitowany 13 listopada o godz. 20:55 na antenie TVP2.

ycipk-3kvl54
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kvl54

ycipk-3kvl54
ycipk-3kvl54