Trwa ładowanie...

"M jak miłość". Nie będzie wigilii w serialu. Powód? Pieniądze

"M jak miłość" nie doczeka się własnych Świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że byłoby to zbyt kosztowne przedsięwzięcie dla produkcji

Share
"M jak miłość". Nie będzie wigilii w serialu. Powód? PieniądzeŹródło: MTL Maxfilm
denzwps

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wszystko wskazuje jednak, że nie odbędą się w Grabinie. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że w tym roku fani "M jak miłość" niestety nie zobaczą wigilii u Mostowiaków.

- Nie, nie, w tym nie będzie takich scen. Myślę, że przede wszystkim ze względów finansowych, bo to trzeba ogromną liczbę ludzi zgromadzić - powiedziała Teresa Lipowska na łamach “Super Expressu”.

ZOBACZ TAKŻE: 59-letnia Małgorzata Pieczyńska wygina się podczas pikniku z jogą

- Będziemy mówić "Pamiętasz, jak było na wigilii?" albo "Pamiętasz, co dostałaś od Świętego Mikołaja?” - dodała aktorka.

denzwps

Lipowska cieszy się jednak, że będzie mogła spędzić ten wyjątkowy dzień z resztą obsady poza pracą.

- Będziemy mieli tzw. wigilię firmową, czyli filmową. Zbieramy obydwie ekipy i po rodzinnemu składamy sobie życzenia - ujawniła.

Przypomnijmy, że ostatnio dużo mówi się na temat problemów finansowych polskich seriali, na których produkcje oszczędzają jak mogą. W "Klanie" dla przykładu aktorzy grają we własnych ubraniach.

- W "Klanie" gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu – wyjawiła Laura Łącz w "Fakcie".

Za jej głosem poszedł Tomasz Stockinger, który ujawnił nieco więcej szczegółów. - Kobiety mają większe wymagania, więc przydałoby się więcej pieniędzy na lepsze stroje. Niestety, nasz plan nie jest specjalnie dofinansowywany. A że panie chcą wyglądać piękniej, to proponują własne kreacje. Na pewno gdybyśmy mieli więcej pieniędzy, to wszystko na ekranie wyglądałoby lepiej - mówił aktor.

denzwps
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
denzwps