Trwa ładowanie...

"Klan" miał borykać się z problemami finansowymi. Jest stanowisko TVP

Tomasz Stockinger ostatnio stwierdził, że serial "Klan" miał zmagać się z kłopotami finansowymi. Aktorzy mają m.in. występować we własnych ubraniach, a nie specjalnie przygotowanych strojach. TVP zabrało głos w tej sprawie.

"Klan" miał borykać się z problemami finansowymi. Jest stanowisko TVPŹródło: Wikimedia Commons CC0
d29j0bl
d29j0bl

"Klan" i głosy o problemach finansowych

Od kilku dni chodzą głosy, że plan zdjęciowy serialu "Klan" ma mieć systematycznie ograniczany budżet. Laura Łącz przyznała, że nie ma przygotowanych strojów dla aktorów i wszystko musi sama dobierać z domowej garderoby. - W "Klanie" gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu – wyjawiła Łącz w "Fakcie".

Za jej głosem poszedł Tomasz Stockinger, który ujawnił nieco więcej szczegółów. - Kobiety mają większe wymagania, więc przydałoby się więcej pieniędzy na lepsze stroje. Niestety, nasz plan nie jest specjalnie dofinansowywany. A że panie chcą wyglądać piękniej, to proponują własne kreacje. Na pewno gdybyśmy mieli więcej pieniędzy, to wszystko na ekranie wyglądałoby lepiej - mówił aktor.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

"Klan": Stanowisko TVP w sprawie kondycji finansowej serialu

Na wypowiedzi aktorów "Klanu" postanowiła zareagować TVP. Stacja zapowiedziała, że postara się poprawić sytuację aktorów na planie i zwiększy budżet serialu. "Budżet kolejnej serii serialu został podniesiony. Dodatkowe środki zostaną przeznaczone między innymi na zakup kostiumów i rekwizytów, a także podniesienie honorariów" - oświadczyło oficjalnie TVP.

Serial "Klan" jest nieprzerwanie nadawany od 1997 r. na antenie TVP. To najdłużej emitowana produkcja w historii polskiej telewizji.

d29j0bl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29j0bl