Trwa ładowanie...

Tomasz Stockinger o "Klanie". Naprawdę oszczędzają?

Laura Łącz wyznała kilka dni temu, że na plan "Klanu" przynosi własne stroje, żeby dobrze wyglądać. W odpowiedzi na komentarz gwiazdy, Tomasz Stockinger dodał, że faktycznie "plan nie jest specjalnie dofinansowany".

Tomasz Stockinger o "Klanie". Naprawdę oszczędzają?Źródło: ONS.pl
dl9k0u7
dl9k0u7

"Klan" czasy świetności ma już dawno za sobą. I o ile jakiś czas temu przed ekranem telewizora zasiadało prawie 10 milionów widzów, to teraz serial ogląda zaledwie 1,2. Jakby nie patrzeć, po tylu latach emisji, to wciąż dużo. Z jakich powodów zatem serialowi aktorzy przynoszą na plan własne ubrania?

- W Klanie gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, są takie, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu - wyznała Laura Łącz.

Tomasz Stockinger, który gra doktora Lubicza, nie musi zabierać z domu własnych strojów. Na planie zadowala się tym, co jest. Ale jak powiedział w rozmowie z "Faktem", wszystko dlatego, że jest mężczyzną i nie ma wielkich wymagań.

dl9k0u7

- Kobiety mają większe wymagania, więc przydałoby się więcej pieniędzy na lepsze stroje. Niestety nasz plan nie jest specjalnie dofinansowywany. A że panie chcą wyglądać piękniej to proponują własne kreacje. Na pewno gdybyśmy mieli więcej pieniędzy, to wszystko na ekranie wyglądałoby lepiej - powiedział Tomasz Stockinger.

dl9k0u7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl9k0u7