Trwa ładowanie...

M jak miłość - będzie ślub. Fani obstawiają, kto stanie na ślubnym kobiercu

Dookoła serialu TVP dzieje się naprawdę dużo. Kontrowersyjna wypowiedź Olgi Frycz o warunkach panujących na planie tasiemca oraz odejście Kacpra Kuszewskiego... Oprócz tych mniej przyjemnych wydarzeń, fani mogą spodziewać się miłych zaskoczeń.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nowe odcinki serialu przyniosą sporo zaskoczeń.
Nowe odcinki serialu przyniosą sporo zaskoczeń.Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
dxgcmqy

Na profilach aktorów związanych z "MjM" pojawiły się intrygujące fotki z planu serialu, gdzie… bohaterzy znajdują się w kościele (prawdopodobnie) na ceremonii ślubnej. Internauci zaczęli łączyć wątki i domyślać się, kogo będzie dotyczyło to wydarzenie.

Wiadomo, te pozytywne losy szczególnie cieszą telewidzów. Tym bardziej, że aktualnie trwa przerwa w emisji flagowego serialu TVP, a ciekawość wzrasta z każdymi nowymi informacjami z planu. Jesień w "M jak miłość?" zapowiada się naprawdę interesująco…

Zdjęcie opublikował m.in. Marcin Mroczek. A w komentarzach… zachwyt i dywagacje o tym, kto będzie brał ślub. "No wiadomo, Andrzejek", "Ślub Uli", "Czyżby Marcin się....?" – pisali.

"Już nie mogę się doczekać nowych odcinków" – pisze internautka. Cóż się dziwić. Zdaje się, że wraz z jesienią przyjdzie sporo nowych, zaskakujących wątków. My już grzejemy miejsce na kanapie!

dxgcmqy

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxgcmqy

Podziel się opinią

Share
dxgcmqy
dxgcmqy