Qaqwqwrqw

M jak miłość - będzie ślub. Fani obstawiają, kto stanie na ślubnym kobiercu

Dookoła serialu TVP dzieje się naprawdę dużo. Kontrowersyjna wypowiedź Olgi Frycz o warunkach panujących na planie tasiemca oraz odejście Kacpra Kuszewskiego... Oprócz tych mniej przyjemnych wydarzeń, fani mogą spodziewać się miłych zaskoczeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe odcinki serialu przyniosą sporo zaskoczeń.
Nowe odcinki serialu przyniosą sporo zaskoczeń. (Instagram.com, Fot: Instagram)
Qaqwqwrqw

Na profilach aktorów związanych z "MjM" pojawiły się intrygujące fotki z planu serialu, gdzie… bohaterzy znajdują się w kościele (prawdopodobnie) na ceremonii ślubnej. Internauci zaczęli łączyć wątki i domyślać się, kogo będzie dotyczyło to wydarzenie.

Wiadomo, te pozytywne losy szczególnie cieszą telewidzów. Tym bardziej, że aktualnie trwa przerwa w emisji flagowego serialu TVP, a ciekawość wzrasta z każdymi nowymi informacjami z planu. Jesień w "M jak miłość?" zapowiada się naprawdę interesująco…

Qaqwqwrqw

Zdjęcie opublikował m.in. Marcin Mroczek. A w komentarzach… zachwyt i dywagacje o tym, kto będzie brał ślub. "No wiadomo, Andrzejek", "Ślub Uli", "Czyżby Marcin się....?" – pisali.

"Już nie mogę się doczekać nowych odcinków" – pisze internautka. Cóż się dziwić. Zdaje się, że wraz z jesienią przyjdzie sporo nowych, zaskakujących wątków. My już grzejemy miejsce na kanapie!

Qaqwqwrqw

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw