Łzy i ostre słowa w zwiastunie "Rolnika". "Największa niespodzianka całego programu"

Łzy i ostre słowa w zwiastunie "Rolnika". "Największa niespodzianka całego programu"
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Magdalena Drozdek

22.11.2018 21:36, aktual.: 23.11.2018 07:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Serduszko pika i motyle w brzuchu też są - zapowiada jedna z uczestniczek "Rolnik szuka żony". Pary idą na randki i co widać, nie wszystkie skończą się romantycznie. Tylko zobaczcie!

Program "Rolnik szuka żony" zmierza ku końcowi. W nadchodzącym programie rolnicy wybiorą się ze swoimi wybrankami na randki. Sądząc po tych kilku sekundach zapowiedzi, kilka może skończyć się niespodziewanie. Są łzy, a Marek wytyka swojej niedoszłej żonie wprost: "Tego chciałaś?". Czyżby w końcu obudziły się w nim emocje? Do tej pory rolnik nie wykrzesał z siebie choćby odrobiny entuzjazmu.

Jak widzimy, Jan zwierzył się Małgorzacie, że w końcu czuje, że jest komuś potrzebny. Można się więc spodziewać, że para zdecyduje się na wspólne życie po programie. Tego samego nie można jednak powiedzieć w przypadku Krzysztofa i Eweliny. Zanosi się na dramat?

Być może nadchodzący odcinek da internautom odpowiedź na jedno, pojawiające się wciąż pytanie: czy Agata jest w ciąży? W zapowiedzi słyszymy kawałek jej rozmowy z Łukaszem. - Największa niespodzianka całego programu - mówi. Jeśli plotki o ciąży się potwierdzą, to rzeczywiście będzie to "ogromna niespodzianka". Internauci będą mogli sobie tylko przybić piątkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także