Trwa ładowanie...

"Love Island. Wyspa miłości": PRZEPAROWANIE. Kogo wybierze Monika?

Jeden Franek, a dwie zauroczone w nim uczestniczki "Love Island". Najnowszy odcinek może przysporzyć wielu emocji. Podczas przeparowania poleją się łzy.

Share
"Love Island. Wyspa miłości": PRZEPAROWANIE. Kogo wybierze Monika?Źródło: Materiały prasowe
d3r2jdm

Przed nami kolejna ceremonia przeparowania! W kręgu ognia ponownie staną uczestnicy show, którzy bez skrępowania będą mogli wyznać swoje uczucia względem partnerów i zdecydują, czy chcą dalej budować relacje z obecnym wybrankiem serca, czy może zapragną zburzyć porządek w willi.

Zobacz: Monika i Marietta walczą o Franka

Po raz kolejny władza jest w rękach dziewczyn! To właśnie one zdecydują, który Islander straci szansę na wygraną! Emocje są ogromne, bowiem to Wyspiarki mają ostatnio dużo wątpliwości co do swoich partnerów...

d3r2jdm

Tydzień temu Sylwia, ku zaskoczeniu wszystkich, wybrała Pawła. Niestety jej nowy partner dość szybko zainteresował się inną Islanderką, Agą, której już nie ma w willi. Czy Sylwia da Pawłowi druga szansę?

love island Materiały prasowe
love island Źródło: Materiały prasowe

Monika kilka dni temu zerwała z Damianem i skierowała myślenie na nowego Wyspiarza - Franka. Pisaliśmy wam o jego niesamowitej historii. Franek był chory na raka i otwarcie opowiada o tym, co przeszedł. Chłopakiem jest też zainteresowana Marietta, której dotychczasowy partner - Łukasz, odpadł z programu. Jakie decyzje podejmą dziewczyny?

Aktualny układ par w willi wygląda następująco - Oliwia & Maciek, Sylwia & Paweł, Ada & Piotrek, Monika & Damian, nowy Islander - Franek oraz Mikołaj i Marietta, którzy obecnie są singlami.

Kto tym razem będzie zmuszony opuścić willę w słonecznej Hiszpanii? Kogo wybierze Monika?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3r2jdm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r2jdm
d3r2jdm