Rozrywka"Love Island". Niesamowita historia Franka Rumaka. Niebywałe, czego dokonał

"Love Island". Niesamowita historia Franka Rumaka. Niebywałe, czego dokonał

"Love Island". Niesamowita historia Franka Rumaka. Niebywałe, czego dokonał
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

25.09.2019 14:09, aktual.: 26.09.2019 07:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Franek Rumak to nowy mieszkaniec hiszpańskiej willi w "Love Island". Mężczyzna, mimo młodego wieku, ma już bogatą życiową historię. Nie ma problemu z opowiadaniem o tym, co przeszedł.

"Love Island. Wyspa miłości" to najnowszy format Polsatu, który widzowie pokochali. Uczestnicy szukają w nim miłości. Nie brakuje intryg, romansów i burzliwych momentów. W trakcie trwania show do luksusowej willi w Hiszpanii wciąż dochodzą nowi kandydaci, którzy szukają swojej drugiej połówki.

Ostatnio do reality-show dołączył 25-letni Franek Rumak. Przebojowy chłopak ma za sobą trudną przeszłość, o której nie boi się mówić.

Franek Rumak dołączył do "Love Island"

Franek w wieku 18 lat dowiedział się, że jest chory na raka. Leczenie było długotrwałe i bardzo wycieńczające. Rumak musiał przejść też kilka operacji. W sumie spędził w szpitalu 2 lata. Choć lekarze dawali mu duże szanse na przeżycie, on ciągle miał z tyłu głowy, że życie jest bardzo kruche.

Marzeniem uczestnika "Love Island" od zawsze było wstąpienie do armii i służba państwu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej, ale choroba pokrzyżowała mu plany. Nowotwór raz na zawsze przekreślił jego marzenia o zostaniu zawodowym żołnierzem. Franek Rumak postanowił znaleźć inny sposób na życie. Jego nową pasją okazały się treningi na siłowni.

Mężczyzna pokonał raka w wieku 20 lat. Teraz postanowił podzielić się swoją historią z innymi i dodać otuchy tym, którzy tak jak on przechodzą trudny czas w swoim życiu. Rumak założył konto na YouTube, gdzie można obejrzeć kilkuminutowy film o jego życiowej drodze.

- Nauczyłem się, że nie ma lepszego uczucia na świecie od pomagania, oddawania cząstki siebie innej osobie. Nie ma lepszego uczucia niż świadomość, że ty jesteś powodem, dla którego inna osoba się uśmiecha. Że dzięki tobie ujrzała światełko w tunelu. Że dzięki tobie zaczęła palić się iskra w jej sercu. Że to ty sprawiłeś, że ta właśnie osoba wstając rano, zaciska zęby i już wie, że ten dzień będzie lepszy od poprzedniego. A jej każdy następny dzień będzie jeszcze lepszy - motywuje Franek Rumak.

Nowy mieszkaniec hiszpańskiej willi od dawna jest też aktywny w mediach społecznościowych. Na bieżąco chwali się efektami ćwiczeń, a także podkreśla, że wygrał z rakiem. Pochwalił się też fotkami z kilkoma znanymi osobami, m.in. z Anną Lewandowską.

Uczestnicy jeszcze nie wiedzą o przeszłości Franka. Z pewnością niebawem chłopak podzieli się swoim życiowym doświadczeniem na wizji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także